Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
..,.
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 14 prosinec, 2012 03:19  Předmět:  pro dědouška Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mad Mad Mad Byl jsem na motorkáři.cz - bazar. Viděl jsem dobře ????????? Sad Sad Sad


...dědouškova šadofka je na prodej:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda/honda-vt-1100-shadow/honda-vt-1100-shadow-457548.html


Prodám tuto krásnou hondičku ve vynikajícím - TOP stavu. Mnoho nadstandardních doplňků, seřízená, připravena na sezonu 2013, šlape jak hodinky, pětikvalt, výborný zvuk. Končím. Sad


  
dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 prosinec, 2012 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile Tak to vidíš. Inspiroval jsem se tak trochu od Barona. Blbost, on vlastně ještě nekončí. Very Happy Nijak moc na prodej netlačím, ale kdo by snad měl zájem, tak ....... 731 005 017. Sad

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 prosinec, 2012 13:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Vím, jak jsi byl ještě nedávno nadšený, tak jestli to není tajemství, co Tě k tomu kroku zbavit se Shadowky dovedlo?

 

- Velikost a hmotnost 11ky Shadowky?

- Manipulace s ní na místě nebo jízdní vlastnosti?

- Vyšší provozní náklady?

- Je pro Tvé potřeby velká Shadowka něco jako kanon na vrabce?

- Malá četnost využívání vlivem např. nedostatku času?

- Absence dalších společníků na dvou kolech při Tvých vyjížďkách?

- Změna priorit (jiné hobby apod.)?


 
P.S.
Ale pokud jsem moc zvědavej, klidně mě pošli do Prčic, nebudu Ti to zazlívat.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 prosinec, 2012 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj bmv. Žádný z bodů, které uvádíš, nejsou důvodem mého rozhodnutí. 11-ka je vynikající stroj, se všemi možnými klady a přednostmi a žádný nedostatek jí nemohu vytknout. Prostě tak se to někdy v životě semele, že volíš řešní, o kterém si v ten okamžik myslíš, že je to nejlepší. Čas ukáže. Určitě mi za ní (pokud si ji někdo vezme) bude smutno. Nadšení pro motorkařinu mne nepřešlo. Kdo jednou nasednul, tak ten ví, že to ani nejde. Ale v tuto chvíli je to tak jak to je a dál se uvidí. Asi jsem Tě touto odpovědí moc neuspokojil, ale jisté je, že v tom nespokojenost s touto šedivkou není. Měj se.

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 15 prosinec, 2012 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Trochu smutné povídání, ale každý si volí sám svou cestu ... Tak ať si opravdu zvolíš tu správnou, co tě na ní nohy bolet nebudou :-)


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr