Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
krtek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 březen, 2013 10:12  Předmět:  riditka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem si zmeril origos riditka na shadow 600 meli 25, sehnal si jine a kdyz jsem sundal ty origos tak jsem zjistil, ze jsou pred heftama a ovladanim svetel a pod. zuzena na 22mm. Tak ze ty co jsem si sehnal jsou mi vlastne na prd...Sad Chtel bych se zaptat jestli s tim ma nekdo zkusenost, zda je nutne tam dat riditka 22mm, nebo se prodavaji 25mm se zuzenim na 22 jako je tomu u origos riditek. Prece jenom ty silnejsi vypadaji o neco lepe. Diky za odpoved...Smile


  
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 březen, 2013 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele urco se prodavaji 25mm se zuzenim na 22mm pro hefty... Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
krtek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 22 březen, 2013 00:49  Předmět:  riditka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jeste bych se chtel zeptat jestli nekdo nevi zda jsou roztece (vzdalenost mezi cepy co se sroubuji do brejli) na riditkach stejne u vsech typu hond (mam 600shadow


  
Lexani

krtek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 22 březen, 2013 14:18  Předmět:  riditka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

u vt600 je roztec cca 11,4 cmm (od stredu) a delka cepu bez zavitu je 4 cm, tak ze jestli nekdo vy s jakym jinym typem hond je to stejne tak at prosim napise s jakym a ja podle toho budu moc koupit riditka diky


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr