Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
zdes
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 19 duben, 2007 22:58  Předmět:  Kožené brašny - jaké a kde? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sháním kvalitní vetší kožené brašny, na VT 1100 C. Podmínky - uchycení vzřešené jinak než popruhem přes blatník (jsou relativně vysoko výfuky a při takovém uchycení jsou brašny nízko a palí se). Máte někdo tip, nápad, víte o prodejně se slušnou nabídkou? Každou radu uvítám.


  
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 20 duben, 2007 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar doporučuji firmu Manufaktura elcalvera www.elcalvera.cz můžeš si vybrat z velkého množství brašen jakkoliv si je nechat upravit. Jsou velice ochotní. Ty brašny mají zezadu velice hrubý plast tak je můžeš dobře upevnit na držáky ja je mám upevněné na držáky ale mám tam i popruhy nemusí tam být ale mě se líbí.


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 20 duben, 2007 08:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, je to 10km od Zlina, pred tydnem jsem tam byl. Vesnice, rodinny dum, zadna reklama ani poutac (takze jsem projel dedinu 2x a pak se musel doptat), nakonec vylezl z okna nejaky chlap a rikal, ze nema cas, protoze jde na postu Shocked
Nemaji zadnou prodejnu ani nic skladem, takze v podstate delaji veci jenom na objednavku, takze neni mozne si je nijak osahat, coz pri tech cenach je skoda. Doporucuji proto se informovat, jestli nedodavaji do nejakeho motoshopu v okoli, ktery vzal neco na sklad a domluvit se tam - ja to tak udelal a cena byla stejna, jako ma El Calvera na webu.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 07:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja tomu chlápkovi zavolal že přijedu a bylo to v pohodě vzali mě do dílny zeptali se mě jakou mám představu pak pobrali několik šablon brašen a šlo se k motorce přiměřovat a přeměřovat až jsme doladili velikost a celkové rozměry tak jsem si jen řek jestli je chci něčím ozdobit tak jsem si vybral nerezové puklice a ta paní co tam byla si vyfotila název shadow z mojí nádrže a ten samý mi dali jak na brašny tak na válec za 3 týdny jsem si přijel a byl jsem velice spokojeny, jinak ty jejich brašny prodávají myslím že v Iron Motu, ale myslím že je lepší si vybrat a nechat udělat individuálně takové nikdo nemá song


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 09:50  Předmět:  Sedlařství HORA Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

z Tonym doporučujem Sedlařství HORA Good hell Enjoy

http://www.hora-sedlarstvi.cz/


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr