Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 10:55  Předmět: Skvělý ! Úterní vyjížďka Pardubáků Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

SRAZ U BENZINKY ŠHELL PARDUBICE V 15.00hod hell Enjoy


Trasu navrhněte!!!!!!

Já navrhuji Pardubice - Sezemice - Třebechovice pod Orebem Cool

Nahlašte se kdo jede, ty co nejsou na netu obvolám. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

POzor! moje účast ohrožena - asi budu mít zítra v 16h na stavbě neodvratnou schůzku Sad . Předem se omlouvám, jestli mi to nevyjde. J.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 11:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád bych, ale 15:00 je brzy... mad
Ovšem dýl už nebude zas takové počasí Sad takže boužel bezemě...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 11:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja muzu Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 14:51  Předmět: Otázka uvidíme zítra ráno Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK Fido uvidíme zítra ráno jaké bude počasí a pak se rozhodném, když tak pojedeme sami hell

http://www.shoc.cz/pocasi.php


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Opět klasika, v týdnu jsem zabitej Sad .


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 15:44  Předmět: Grrrr ! Opět klasika, v týdnu jsem zabitej Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK Mirku nic se neděje když tak poslouchej jestli nejedeme kolem. hell chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 17:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK,dopoledne uvidime,jak to bude vypadat a podle toho se domluvime Very Happy .


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Davam navrh na presunuti vyjizdky na jiny termin.Pocasi je v poho,ale dnes nemuzu.Od ctvrtka do nedele jsem pryc,tak predbezne navrhuji pondeli odpolko.Co vy na to?


  
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 13:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jó, to by asi šlo - uvidim jak to bude v praci. My ostatní bysme mohli ěco v sobotu spáchat.... Embarassed


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 14:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď jsem měl telefon a muzu nekde bejt na motorce o pul 4. Jede nekdo?


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 14:27  Předmět: Jo jasně ! Davam navrh na presunuti vyjizdky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido.
Ok. Pondělí 30.4. mužů od 12.00hod nebo když se domluvíme na celém dnu tak si vezmu dovolenou. Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 14:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja nemuzu Sad


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 14:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

doplneni,nemuzu dnes.v pondeli 30.4. mam dovolenou,takze casove mi to je jedno Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 duben, 2007 14:39  Předmět: Skvělý ! nekde bejt na motorce o pul 4. Jede nekdo? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Johny skus zavolat Tonyho on dělá do 15:30hod. Já jsem po Fidovi odpovědi přeorganizoval odpolední činnost a už jsem s tím nepočítal takže do 17.00hod něco mám tak spíš to pondělí by mě vyhovovalo hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na sobotu hlasi krasne pocasi a tak se ptam, vyrazíme někam? chopper
Pondělí mě bohužel moc nevychází, jelikož někdo ve firmě pracovat musí a vypadato, že to budu já mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych tuto sobotu taky rad nekam vyrazil Very Happy ... zitra rano to pofackuju v praci a budu vedet, v kolik v sobotu muzu vyrazit - ale asi pojedu hned dopoledne


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr