Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 květen, 2007 23:37  Předmět:  honda vt 1100
08. 05. 2007
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych se zeptat jak je to s výkonem motoru. Mám vt 1100 c2 rv 1998 a v TP je 37 kW což se mi zdá že odpovídá. Ale u některých typů jedenáctistovek je uváděno 47 někdy i 50 kW což znamená dost velký rozdíl který by znamenal asi jiné karburátory ,časování ventilů, kompresní poměr nebo naopak přiškrcení motoru na menší výkon. Ví někdo v čem je fígl nebo si pouze prodejci pletou kW a koně. Děkuji za odpověď. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 08:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

děkuji za opravu !!!
původní příspěvek mažu aby nedošlo k nějaký mystifikaci

oficiálně udávanej výkon:

VT 1100 C /sc32 ACE je:
kW/HP - 25/34
37/50
44/60

VT 1100 C / sc39 C3 aero
kW/HP - 25/34
38/52

VT 1100 C / sc23-sc18
kW/HP - 44/60
49/67


hodnota v techničáku se samozřejmně může lišit zvlášť jestli máš dovoz a
hodnota na brzdě podle stavu a úprav.

Přijde mi že se v těch výkonech nikdo moc nevyzná ani v Hondě.


škrcený byly modely pro Californii.




Naposledy upravil lemmy dne st 09 květen, 2007 17:58, celkově upraveno 1 krát
  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 08:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pěknej chaos je i v modelech např označení motoru:
sc18 měla první a část druhý modelový řady
sc 23 měla část druhý modelový řady a modely ACE a SPIRIT
sc 32 má C3 a SABRE

takže máš dva modely s označením sc18 a tři modely s označením sc23

radši končím protože už v tom začínám mít chaos i já ....


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem si vyndal velký techničák a čtu HONDA TYP SC 32 OBCHODNÍ OZNAČENÍ VT 1100 C2 MOTOR TYP SC 32E VÝKON 37 KW / 4500 OT
JINAK DÍK ZA ODPOVĚĎ


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je i dost velký rozdíl v tom- u SC 32- jestli máš c2 nebo úpravu ACE,málokdo to ví,ale třeba ojnice jsou na klikovce úplnš jinak, takže u c2 jdou písty za sebou, ale u ACE jdou najednou, takže to poznáš okamžitě na vibracích a je to znát i na zátahu.

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 17:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BEECH napsal:
je i dost velký rozdíl v tom- u SC 32- jestli máš c2 nebo úpravu ACE,málokdo to ví,ale třeba ojnice jsou na klikovce úplnš jinak, takže u c2 jdou písty za sebou, ale u ACE jdou najednou, takže to poznáš okamžitě na vibracích a je to znát i na zátahu.

Tohle bych prosil trochu vic osvetlit. Uz jsem o tom nekde cetl, ale bylo anglicky a prd jsem tomu rozumnel. Jenom jsem z toho pochopil, ze ACE asi vic vibruje. Teda je fakt, ze se to trepe strasne Smile Ale myslel jsem, ze mam C2 ACE, to nejde dohromady? Musim se podivat, kde jsem na to vlastne prisel....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 18:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

teda pánové,děkuji za guláš v mé hlavě,jsem z toho tak zmatenej že potřebuju ujistit jestli opravdu jezdím ještě na Shadow mad Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prohlížel jsem výkresy různých modelů a je pravda že někde jsou namalovány dvě modifikace kliky jedna s ojničním čepem v ose a druhá s čepy posunutými pravděpodobně o úhel válců, čímž je určitě dosaženo pravidelného chodu motoru což je můj případ.Kliku s čepy v ose používá třeba Dukati a je to na chodu motoru slyšet, navíc úhel válců je daleko větší ale výsledkem je velký kroutící moment. Ale abych se vrátil k začátku nevěřím že pouze to je tak velkým rozdílem ve výkonu.Motorku jsem dovezl SRN s původními doklady.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni sem

sice je psáno že všechny VT1100 jsou 45st, ale to může být chyba

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bližší osvětlení:c2 na klikovce 2 čepy
c2 Ace na klikovce oba vály 1 čep

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 20:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni ještě sem zajímavé jsou ty Shadow skůtry

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 21:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano vypadá to že to tak bude a proto C2 má kultivovanější chod.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BEECH napsal:
bližší osvětlení:c2 na klikovce 2 čepy
c2 Ace na klikovce oba vály 1 čep

Jakoze teda oba pisty chodi soucasne nahoru a dolu? K cemu je to dobre? Snad ne jenom proto, aby se to vic trepalo...
Jo a jinak jsem se dival, v manualu mam VT1100 C2 a na nadrzi ACE Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 21:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
koukni sem

sice je psáno že všechny VT1100 jsou 45st, ale to může být chyba



jasně že sto-pěta-dvacka je 90ti stupňová, protože ten obsah je na 45 malej ............. úhel 45 má např. virago 125 a věř že je to líný jak s....


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 22:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak Lemmy song

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 květen, 2007 22:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No teda... 69.213.66.54 pomoci vzdalene plochy. nabehne jakasi servisni aplikace - kliknete na Open catalog....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 květen, 2007 06:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte supr nález Good

pouze doplním. Zde je návod k připojení v en a původní stránky

http://www.servicehonda.com/test/index.htm

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr