Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 květen, 2007 08:42  Předmět:  300 zatáček Gustava Havla Hořice v Podkrkonoší 19.-20.5 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dovoluji si pozvat na 19.-20.5 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích v Podkrkonoší .Sobota treninky kubatůr 125 až Superbeik tak od 10 hod do 17hod-Potom bychom mohli někam vyjed.Neděle hlavní závody všech kubatůr taky od 10 hod.Kdo to nezná je to jeden z posledních přírodních závodních okruhů-teda oficiálních.Možnost procházet kolem celé trati během závodů-bezprostřední blízkost závodní tratí.
Přijede někdo?


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 květen, 2007 12:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Háááááááááááj Pepino. V sobotu jsem od rána v Pekelnejch a od tří je mše v Karlíně (těžké rozhodování), ale neděle je lákavá!! Ozvu se Ti.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 květen, 2007 23:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dám vědět. Jedu v pátek na maltu, vypadá že se tam zdržím do soboty. Uvidím jak na tom budu. Ozvu se tady, ale nejspíš na mob.


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 06:31  Předmět: Hustýý zatáček Gustava Havla v Hořicích v Podkrkonoší Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno dám ti do čtvrtku vědět asi 50 na 50% hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 08:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi tak dej když tak vědět,Jitka tam bude stejně držet službu oba dny tak že já budu courat . song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 09:41  Předmět: Skvělý ! Navi tak dej když tak vědět Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK. Domluveno hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2007 14:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak že kdyby mě někdo hledal jsem na 300 zatáčkách v Hořicích,dělám propagačku klubu a kdyby chtěl ještě někdo dorazit nebo si jen tak vyjet brnkněte Lálovi na telefon nemá net.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2007 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

všechno je na ............. pojedu až na Českou TT Sad nene Question špatná nálada pláč

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2007 22:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já a Tonda tam zítra asi dorazíme Smile .Uvidíme kdo se přidá Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 květen, 2007 11:10  Předmět: Jo jasně ! Uvidíme kdo se přidá Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel nejedu, tak nezapomeňte fotit chlapáci a hezkou jízdu. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 květen, 2007 21:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem tam nakonec jel sám - Tondovi do toho neco vlezlo - motorky super - jeli jak o zivot Very Happy . S Pepinem jsem se minul - on se odpoledne odstěhoval na Konopáč, kdezase já byl dopoledne Very Happy . Ale jinak super výlet - já si to pak dal ještě do Turnova a pak na chatu do Svojšic. Tak zase někdy song


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 10:37  Předmět: Hustýý Tak jsem tam nakonec jel sám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Johny .Tak hlavně, že směl radost s vyjížďky a že počasí přálo. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 12:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak NAVI, to je hlavni Very Happy .. dalsi super sobota Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak 300 Zatáček je za mnou.Paráda počasí-Jitka je jak zebra,vše co ji koukalo ze zdravotnickýho mundůru je do ruda.Závody paráda,byl jsem bohužel svědek dvou karambolů při závodech-bez urazů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Atmosféra mezi diváky rodinná a plno docela ukázněných motorkářů-tak že si Hořice stěžovat nemohou.Kdo nebyl -pochybyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 20:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a na Konopáči jsem zlanařil budoucího nového člena ,má měsíc 1100 a bude potřebovat dost poradit nemá zkušenosti s touhle mašinou.Jmenuje se Michal jezdí s kamionem tak že v týdnu s nim nic nebude ale soboty a neděle by rád jezdil je kousek od Pardubic místo jsem zapoměl-snad mi to odpustí.A POCHVALOVAL NAŠE WEBOVKY.Tak že admine odvádíš dobrou práci-děkujem. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno,
tak jsem nazpět z malty.. Včera jsem skončil dřív než za tmy tak jsem se cournul jen okolo komína. Dneska nanovo a už jen štuk a hotovo..
Tak příští zatáčky už jedu! Sad


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr