Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 19:29  Předmět: Otázka Jak osetrujete kozeny motohadry a cim Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Otazka do pranice Very Happy Zajimalo by me cim osetrujete kozeny moto hadry?Zaklad je asi jasnej a to mokrej hadr nebo houba a nejdriv omyt od toho vseho nalepenyho hmyziho bordelu a potom?Ja jsem na jakesi doporuceni v motoshopu zakoupil plechovku vaseliny s lanolinem a hadrikem jsem to rozetrel.Pouziva to nekdo nebo je jeste neco lepsiho a pripadne co?Existuje trebas neco ve spreji?


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 06:53  Předmět: Skvělý ! zakoupil plechovku vaseliny s lanolinem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido jestli myslíš tohle tak jo. hell Enjoy

http://www.wkmoto.cz/eshop.php?idobjekt=80


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam tohleto z Geneze.


KRE023.jpg
 Komentář:
Balzám na kůži
 Velikost:  12.76 kB
 Zobrazeno:  6899 krát

KRE023.jpg



Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zatím jsem neřešil oblečení (ale asi budu brzy muset), mám ale problém s brašnama. Už když jsem je koupil, tak byl na jedné flek velikosti dlaně. Vypadá to jako lehce odřené, ale je to bez mechanického poškození (možná to někde hodně zmoklo). Na zimu jsem to přejel krémem na boty, ale už to zase vylezlo nope . Napouštíte brašny něčím speciálním?


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Brašny: na předchozí mašině jsem měl brašny z hladké tvrdé černé kůže asi něco jako ta levnější klasika. Odřeniny a vystouplé bílé fleky jsem 100% zneškodníl červou barvou na barvení starých auto plastů co se prodává v autoshopech. Je to něco jako tekutý krém na boty s integrovanou houbičkou na roztírání.
Fakt to funguje, pozor na kapky a příliš velké vrstvy co zaschnou a vytvoří nerovnosti. Pořádně roztírat! Nechvátej! Bacha špiní!

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 21:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já řeším koženou bundu každé jaro doma vyškvařeným sádlem, neb to kupované má v sobě sůl, je pak vláčná jak dětská prdelka a něco i v dešti vydrží, tím nechci říci, že by byla nepromok

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2007 07:17  Předmět: Skvělý ! každé jaro doma vyškvařeným sádlem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Beech takže novinka na trhu pro výrobu goratexu hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2007 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já to namažu tak dvakrát za sezónu německym ROYALem, a když jedu někam na prase, tak si utírám ruce do kalhot Smile


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2007 17:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně používám ELASKON. Mají v drogerii a mažu tím všechno kožený co mám.Snadno se s tím dělá,stačí celkem málo na dost velkou plochu a je to nejlepší z těch krémů a sprejů co jsem vyzkoušel.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2007 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na ten Elaskon bacha, ten je na měkčení kúže a brašny ,když je pak nacpeš tak se vytáhnou, ale už se nevrátí do původního stavu Cool

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2007 22:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Re:Elaskon.Jo to máš pravdu,ale během několika hodin se vpije a pak pohoda.já s ním nikdy problém tohodle rázu neměl. drink


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr