Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 12:40  Předmět:  Vyjížďka 27.5 z Hradce Králové Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V neděli se konná vyjížďka , zváni jsou všichni příznivci.Setkání je 11hod na parkovišti u ÖMW u McDonaldu v Hradci Králové.Vyjíždí se směrem na Choceň .


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 12:54  Předmět: Skvělý ! Vyjíždí se směrem na Choceň Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Budu tam hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 13:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci,tak to predbezne naplanujte cas a misto setkani na toho 8.6. a ve ctvrtek pod kunkou to uz jenom doladime Very Happy


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 13:16  Předmět: Skvělý ! pod kunkou to uz jenom doladime Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido Ve středu ti zavolám !!!! hell Enjoy




Naposledy upravil NAVI dne pá 25 květen, 2007 13:30, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 13:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem z toho jelen Very Happy podle me je ale 31.5.ctvrtek


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kluci , makám jako Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nene DEBIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! až bude hnusně budu mít volo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 22:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

škoda že nikdo nejede v sobotu - ja v nedeli klasika - divadlo. Zítra jedu sám někam kamsi kam me momentálně napadne Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 14:53  Předmět: Jo jasně ! Setkání je 11hod na parkovišti u ÖMW u McDonaldu v Hradci Kr Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z důvodu že páteční a sobotní příspěvky byli vymazány, Tak ještě jednou v sobotu jsme měli kácení májky, vepřové hody a večerní zábavu. Večer dorazil jenom Monkey a bohužel se zdržel jenom krátce a tak jsem zábavu absolvoval sám. Končili jsme za zpěvu v 03.00hod a po probuzení jsem zjistil, že z technických důvodů nemůžu v žádném případě stihnout být v Hradci Králové v 11.00hod no a proto že jsem Pepínovy poslal SMS nech na mě nečekal tak jsem telefonát už neřešil a v 13.30hod vyrazil směr Holice a Horní Jelení. V Holicích jsem teprve v 14.40 vytočil Pepína a ejhle Pepíno se vydal na úplně jinou stranu tak jsem otočil motku a jel si dát něco dobrého na zoubek do restaurace pod Kunětickou Horou. Tak někdy příště chlapáci. hell Enjoy




Naposledy upravil NAVI dne út 29 květen, 2007 07:33, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 16:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ta nedělní vyjížďka proběhla jízdou v tričkách.Jel jsem já,Stenly,přijel jeden z Litomyšle na shadowce a jeden simpatizant na VTX 1800 z Prahy.Jelo se na Třebechovice,Tyniště potom do Horního Jelení -kde je parádní areálek s kterým máme záměr do budoucna.Tam jsme se občerstvili a vyrazili směr Nové Město nad Metují.V motorestu U Sekyrky obídek-mimochodem rychlá obsluha a velké porce.Bohužel už tam jsme to rozpustily -tlačil nás čas bylo 15.45.Tak že pražáci na to duply a mazaly domů,Litomyšlák jel opačný směrem a my skalní Shadovkáři pohodovou jízdou do HK celkem 138km.Na to že jsem se ráno vrátil z Broďáku tak to proběhlo v pohodě.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr