Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 červen, 2007 19:45  Předmět:  Ebay.de Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar všem,
měl bych nějaké otázky ohledně nakupování na ebay.de

Jste tam nekdo zaregistrovanej? Přinejlepsim někdo z Pardubek?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 červen, 2007 21:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem a nejsem Smile

jsem registrovaný a nejsem z Pardubic
cocogou

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 červen, 2007 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

něco mi na ebay padlo do oka, není to teda zrovna nic na mášu, ale takovej mininotebook za par euronu... No a vzhledem k me absolutní tuposti na jazyky nejsem schopen se domluvit a s registrací mám též problémy, natož nějakej ten zpusob úrhrady paypal nebo jak se to jmenuje...
takze nez dobrou radu, bych možná spíše upotřebyl menší službu, mohl bys mi to prosim vydražit? Veškeré tvé náklady bych samozřejmě převzal...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 06:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hoď sem link nebo mailni a udej co jsi ochoten max dát

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 07:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Link je zde... Doufám, že mi to kluci nevyfouknete Mr. Green

http://cgi.ebay.de/Fujitsu-Siemens-Lifebook-B-2562-optim-f-RoutenPlaner_W0QQitemZ270129989441QQihZ017QQcategoryZ28837QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Když tak tam dej přihazování do 150 euro, uvidime kam se to vyšplhá... Very Happy

Dík


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 07:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemá tam PayPal a dodává pouze po Německu dobírkou do toho nejdu sorry asi by to neposla, musel by jsi to nejdřív vykomunikovat, jestli změní podmínky

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 07:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aaaaa tak jsem o něco chytřejší, no tak budu muset sehnat někoho v německu Sad
Každopádně dík za ochotu Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 08:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo jiného prodejce s jiným noťasem s PayPalem a worldwide

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 12:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

registrace trvá asi týden,přijde ti domů dopis pro aktivaci, ale až po tom, co oni ověří platnost tvé bankovní karty kvůli poplatkům. nestalo se mi že by něco někdo neposlal, jednou to nedošlo,ale to jsem dostal peníze zpět- je ale důležité posílat věci s pojistkou, jinak, pokud prodejce posílá jen po Německu, tak to určitě jde dohodnout i k nám, pochopitelně porto platí kupující,dá se kupovat z clelé Evropy- pokud jsou na de ahoj Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám zkušenost, že mne asi 3x odmítli, že to pošlou jen po Německu.


registraci dělej v anglii na www.ebay.co.uk ať se vyhneš dopisu a máš registraci za 5 minut hotovou

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 15:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jakymu dopisu?
ja se zaregistroval uz na nemeckejch strankach... asi na podesaty to vyslo mad
Jako adresu sem uvedl německou pobočku firmy, kde dělám... tak mi to tam snad pošlou Smile

uvidime.... Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 15:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já s tím problém neměl, jen to trvalo asi týden

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr