Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 22:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to si nenechám příšte ujít.. No už se stalo. Nebudeme brečet nad rozlitým lmlíkem a vymyslíme něco novýho. Co?


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 10:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pepino, to bych te stejne nestihla, vyrazela jsem az navecer. najela jsem jen necelych 60 km, ale myslim, ze na prvni vyjizdku to neni spatny Very Happy


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 10:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

teda to jsi dobrá,já na svý první jsem jel jen okolo vesnice-cca 8km,no ona to vlastně ani vyjížďka nebyla mad mad .Co dneska?Podniknem něco?Jak jsi na tom časově? chopper


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 11:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar všem,
jedu s batuzkem na chalupu, takze jsem mimo...

Preji prijemnou jizdu Wink


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 18:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

trosku jsem zacala jezdit, jeste bez papiru na zastrcenejch silnicich, takze uz jsem najela asi 20km Very Happy dneska jsem na tom byla s casem blbe, az ted se chystam jeste trenovat Very Happy budu se motat nekde kolem kunky. ale co treba vyjizdka ve stredu odpoledne???


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Dudulinku Very Happy Jsem pro.Co takhle si tady ve stredu pisnout a urcite neco domluvime (pocasi je nekdy previt,ale vypada to slibne Very Happy ).


  
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, zítra nevím, nevím. Počasí bude možná na dvě věci ... Surprised . Kdyby se ale zadařilo a projížďka se konala, tak já vás můžu někde dohonit opět až po 18 hod. Do té doby opět usilovně prodávám Very Happy . Jinak ještě jednu technickou, moje VT 750 je volná Sad . Udělal jsem si dnes radost (dost drahou) a mám už náhradu. Tak kdyby byl zájem, jsem na drátě. Dejte vědět jak zítra. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 15:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kam poletíte ?? Pokud počkáte či přijedete naproti, přidám se. (odpol.)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne čt 19 červenec, 2007 15:20, celkově upraveno 2 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

miro,tak ven s tim Very Happy copak mas doma zaparkovano?


  
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 16:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zítra odlétam do Anglie Sad ...takže tu budu až za týden - Míro, poslouchej, před 14 dny mi volal jeden známej, že shání pro souseda nějakou VT750. Opravdu ji prodáváš? A co máš novýho? Ven s tím! Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 16:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když mi dodáš zájemce, tak budeš první, kdo to bude vědět Very Happy Very Happy . Jinak vás nechám ještě chvíli v blahé nevědomosti. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 18:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jelikož se ještě nikdo nevyjádřil ,tak se vyráží ve středu v 16.30 od Shellky ,co vy na to?? mad já ti dám!


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 21:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahojda, neslo by to v 17:00? od ktery shellky???


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 23:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uzijte si zitra jizdu - ja uz budu pááá pááá Very Happy ..Miro, zitra rano mu zavolam a zjistim, jestli to jeste plati. Napisu Ti. Dobrou


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 23:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dudulinku já myslím že by to šlo v 17hod-teda pokud si už troufneš do města,jen ta Shellka je v Pardubicích -Na Drážkách-ja se pro tebe stavím třeba u tebe doma nebo se domluvíme po telefonu.Nebo bychom se mohli s Pardubákama setkat na Kuňce a potom někam všichni vyrazit.Co vy kluci na to??????


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 07:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pepino do mesta si troufam Very Happy ale na tu shellku netrefim, tak ti budu vdecna, kdyz me nekde naberes.


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám, že se moc velká skupina nechystá mad . Já jsem do 18 h. zabitej, tak leda že budete k mání ještě později. Jel bych na otočku domů pro mášu a za váma. Třeba Kuňka (klasika), nebo třeba v Dražkovicích na pumpě (to mám nejblíž) a uděláme nějaký kolečko. Dejte vědět. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 15:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny napsal:
Uzijte si zitra jizdu - ja uz budu pááá pááá Very Happy ..Miro, zitra rano mu zavolam a zjistim, jestli to jeste plati. Napisu Ti. Dobrou


Johny, předběžně díky. Když bude zájem , dej vědět. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 červenec, 2007 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro , tak už to vybal a nenech se přemlouvat sakra !

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 červenec, 2007 15:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako napsal:
Kam poletíte ?? Pokud počkáte či přijedete naproti, přidám se. (odpol.)


Tak nic Sad , snad jindy.
Vzal jsem to teda na Mácháč a přespal tam. Cestou-necestou, polem-nepolem se svým maloobjemem...... vody málo špatná nálada , jen při startu (za Mělníkem jí byl konec) a než se zastavila kola má bylo mokro už jen na lemu botiček (malinko chycené ponožky, stačí vyždímat a ráno suché na nožku zas přijdou). Budíka na šestou a start, hola hola rachota volá. Krásné probouzení a Klepně taky svědčil čerstvý a chladný vzdoušek Cool .

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr