Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 14:37  Předmět:  stojanek VT 600 samovýroba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zakoupil jsem cca za 600,- Kč hydraulický pojízdný auto-zvedák, na 2 t.
Místo horní plotny jsem přišrouboval fortelné T-čko (60), na konce pak přijde přilepit tvrdší guma.
Bacha, běžné provedení zvedáku má volné čepy a táhlo. Je třeba vyvařit a nově provrtat díry, aby se vymezila vůle na minimum ( 6 oček celkem). Je to nutné kvůli stabilitě při příčné pozici vůči motorce při zvedání. Chodí bezvadně, řetěz mažu jedna báseň.
Délka L profilu 32 cm stačí přesně na VT 600. Dimenze zátěže 2 t by mohla stačit i na větší ráži.
Celková PC tak do 650,- Kč. Ahoj.

PS připojil bych fotku, nevím jak , dík za bradu.
Smile


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 14:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,kdyz tak mi posli foto na email (mario.j@atlas.cz) a ja ji sem hodim (musis byt registrovan).rad bych si neco podobneho poridil Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak bohuzel mi to na atlasu jenom piplo na mobil,ale foto nedorazilo (pokud je to vetsi soubor,tak jim to na atlasu dela neplechu Very Happy ),tak mi to prosimte jeste jednou preposli na firemni email (mjirousek@koop.cz).dik


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 15:33  Předmět:  Zvedak Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tady je foto zvedaku od Bariho.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 15:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak je to stabilní do stran? Jak držíš balanc?



i já používám pojízdný hever, i když to k mazání řetězu není..
Mám provedení MADE IN CHINA někde za 300 a musím upozornit na to, že nemusí vždy být vždy dobře smontován a seštelován z výroby. Buď opatrný ať ti nepadne mašina.
Po domorobo seštelování jsem spokojen.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 17:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Našel jsem v katalogu.
Jednoduché zařízení na mazání a čištění řetězu a zadního kola. = Dva válečky spojené plechem. Letošní Louis strana 718.

Hever UNI. Jedná se o dva "U" rámy do sebe zapadající, horním se určuje výška a ze spodního vede zvedací roura, o kterou je hever zajištěn. Jednoduché a praktické. (Louis 07 str.727)

Další hever je v Hein Gericke 07 str. 521.

Mám zpracovaný nákres na tu velkou a těžkou mrchu viz. foto. (origo stál 5tis)

Vše to zpracuju, nakreslím a zjistím/zajistím výrobu (podle ceny). Vlastně stačí šikovný svářeč. Nenajde se někdo?

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 17:42  Předmět:  doplním informace Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

doplním informace
www.louis.deImage
stránka katalogu pdf

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2007 12:11  Předmět:  stojánek samovýroba. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Petra.
Ten stojan od Maka je určitě stabilnější, je to víc vaření, i když ve srovnání s náklady při spadení motky je to nepoměr.
Já jsem stabilitu zajistil právě tím vyvařením a převrtáním děl čepů pro stabilizační táhlo ( není moc vidět, je na fotce pod ramenem zvedáku.
Jak jsem řek, na mazání řetězu to stačí, kvůlim protočení kola, na nějakou montáž to už jistě není. Tak jízdě zdar.
Enjoy


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr