Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 červenec, 2007 17:27  Předmět:  Dovolená 22.7. - 4.8.2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oznamuji Všem že 23.7. odjíždíme na dovolenou a tudíž nebudu na příjmu. Jedem s celou rodinou na Shadow a Burgmanu. První týden jedeme Jižní Moravu, v pátek najíždíme z Vyškova do Popradu a pak dál na Zemplínskou Šíravu. Od tamtud budeme jezdit směr Svidník, Dukelský průsmyk, atd. atd. Takže zdravím a za 14 dní. chopper drink chopper párty chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 červenec, 2007 20:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ať se ti tam líbí,
slunce nad hlavou a furt plnou nádrž

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už jsem zase zpátky z dovolené. Sice jsem měl spojení přez internet na telefonu,takže vím zhruba co se dělo,ale že neuhlídají Pepína to jsem netušil. Já vím,že pro někoho to není nic nového (kdo ho zná),ale že až takhle Surprised . Jinak dovolená byla super, až stáhnu fotky z foťáku tak budou k nahlédnutí u mne v galerii. Tatry nádherné i když odlesněné po vichřici,která je postihla. Zemplínská Šírava prý už není co bývala za totáče,ale pořád je to tam nádherné.Počasí vyšlo , až na návrat cca 120km v pořádný průtrži. Najeto 1150km,motorky v pohodě,no prostě bomba. chopper párty


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2007 23:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OPRAVA!!!! Najeto bylo celkem 1 550km.


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2007 13:04  Předmět: Skvělý ! Tak už jsem zase zpátky z dovolené. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Stenly, pěkná práce a co fotečky hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 srpen, 2007 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už jsem konečně nahrál několik fotek z dovolené do osobní galerie. Musím se omluvit za kvalitu,foťák jsem koupil těsně před dovolenou,tak se s ním učím. SORRY!!! mad


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 srpen, 2007 18:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc pekne, na Sirave jsem byl asi pred mesicem a ta trojkolka tam stala taky :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr