Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 20:49  Předmět:  1.motosraz na Červeném hrádku- Jirkov Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Shadowáci, tento příspěvek spíše patří do kroniky než sem, ale do této rubriky nemám přístup. 10-12. 8 07 naše parta Shadow klubu ze severu byla na 1. srazu na Červeném Hrádku u Jirkova ve složení: Lazil, NX-Petr, Medabeda, Mikistainer a Jarin. Musím prozradit že je Jarin místní a moc si nezajezdil Dancing. Snažili jsme se, aby náš klub byl vidět, já jsem jel soutěž v pomalé jízdě, musím se přiznat, jel jsem rychle song mládí jde v před, můj syn byl druhej. Přijeli tam i zajímavé stroje, jeden je na obrázku; s motorem Tatra 603 Razz Těším se na další sešn Ahoj Shadow zdraví Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fota hezký Good Kronikář je Mako s Navim... napiš jim

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 21:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musel jsem fotky zmenšovat a už nejou tak pěkné ale jako dokument to stačí.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 06:20  Předmět:  10-12. 8 07 parta Shadow klubu ze západu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lazi máš to tam.

10-12. 8 07 parta Shadow klubu ze západu byla na 1. srazu na Červeném Hrádku u Jirkova ve složení: Lazil, NX-Petr, Medabeda, Mikistainer a Jarin. Místní byl vlastně Jarin a moc si teda nezajezdil . Snažili se, aby náš klub byl vidět, Lazil jel soutěž v pomalé jízdě, bohužel jel rychle jak sám poznamenal „ mládí jde v před, můj syn byl druhej „. Přijeli tam i zajímavé stroje, jeden je na obrázku; s motorem Tatra 603 Tak zas někdy příště.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 07:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Navi Good


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 07:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na, podobný obludě s motorem Tatra , jsem se svezl v dřevních dobách, českejch draků, bylo to naprosto neovladatelný monstrum ale zároveň děsná sranda. Heslem bylo "základem je silnej motor a ten se musí obestavět" Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 08:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

představ si že ten borec s tím jel přes 200 km, je to dlouhé a jak říkáš těžko ovladatelné


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr