Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 08 září, 2007 15:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jeste upresneni pokud jde o teplotu.Bohuzel klasicka stupnice teplomeru v tyhle kose pozbyla smyslu,tak jsme zavedli novou stupnici Very Happy V pribyslavi bylo na pul centimetru Very Happy Pat s Matem vedi a urcite potvrdi Very Happy PS.Stupnice funguje pouze u chlapa,damy prominou hell


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 10 září, 2007 08:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak,teplota dosahovala půl centimetru a pršelo a pršelo až do VelMezu. Tam už bylo sucho a sem tam slunilo i svítítko. Promočeni a zmrzlí jsme zasedli do naší oblíbené, krásně vyhřáté restaurace, kde po degustaci dobře zamřelé zvěřiny(dančí gulášová polévka a kančí výpečky se zelím) se teplota našich barometrů opět dostala na bod normálu. Na cestu k domovu jsme přeskládali obsah naších brašen bo se tam muselo ještě dostat děkolik delikatesek zakoupených v restauraci.
A to:
Já: 2 šrutečky uzeného kančího bůčíčku a 2 štangličky loveckého salámečku
Pat: 4 šrutečky uzeného kančího bůčíčku, 4 štangličky loveckého salámečku a 2kg loveckých čabajek (prý jen tak na chuť)

Asi bych si měl pořídit větší brašny pláč

Opravdu velká škoda, že bylo tak hnusný počasí, jinak by to byla určitě super akce, ale na druhou stranu jsme s Patem poznali Strýčka Fida. Tímto ho zdravím welcome


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 10 září, 2007 11:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to mat-tomu říkám zápis z akce!! Good .Dostal jsem takovej hlad,že končím ,vypínám počítač i mobil a mažu dom na nějakou mňamku... Laughing


  
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 10 září, 2007 12:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mat napsal:
Přesně tak,teplota dosahovala půl centimetru a pršelo a pršelo až do VelMezu. Tam už bylo sucho a sem tam slunilo i svítítko. Promočeni a zmrzlí jsme zasedli do naší oblíbené, krásně vyhřáté restaurace, kde po degustaci dobře zamřelé zvěřiny(dančí gulášová polévka a kančí výpečky se zelím) se teplota našich barometrů opět dostala na bod normálu. Na cestu k domovu jsme přeskládali obsah naších brašen bo se tam muselo ještě dostat děkolik delikatesek zakoupených v restauraci.
A to:
Já: 2 šrutečky uzeného kančího bůčíčku a 2 štangličky loveckého salámečku
Pat: 4 šrutečky uzeného kančího bůčíčku, 4 štangličky loveckého salámečku a 2kg loveckých čabajek (prý jen tak na chuť)

Asi bych si měl pořídit větší brašny pláč

Opravdu velká škoda, že bylo tak hnusný počasí, jinak by to byla určitě super akce, ale na druhou stranu jsme s Patem poznali Strýčka Fida. Tímto ho zdravím welcome


kdyz to tady ctu,tak jsem mel vyrazit s Vama Very Happy ja prijel zmrzlej,mokrej a hladovej, ale doma se taky neco naslo k snedku,i kdyz to nebyla takova lahoda jako u vas Very Happy v kazdem pripade jsem rad,ze jsem vas poznal Good


  
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 10 září, 2007 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

8.září 2007 - Přibyslavské "mokrodění" supr
... byla to pecka; počasí sice na ... nene ; těší mě, že nejsem sám kdo cestou zpět klepal kosu Wink
moje motomilenka chopper je ještě dnes vlhká.

... tak se těším na další akci Cool


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr