Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 09:45  Předmět:  Prodám VT 750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám Honda Shadow vt 750 C4, fotky jsou v mé galerii.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 10:55  Předmět: Otázka Prodám Honda Shadow vt 750 C4 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj napiš cenu, stav tachometru a rok výroby hell

V Informace o uživateli: michna to není Sad

dík hezký den Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proč se toho zbavuješ??


  
HondaMCH

michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 11:11  Předmět:  honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

rok výroby: 2004, v provozu 2005, stav tachometru 11850km, se serviskou, koupeno v ČR nové. Je to můj mazlik. Výfuky Silvet Tail, padáky,jiný přední světlomet, a fúra dalších drobností, malba s novým lakem, na fotce ještě nejsou přídavné světla. Cením si ji na 185000,-Kč. Je vymazlená.


  
michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 11:13  Předmět:  honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak ještě: všechny sundané originální díly jsou samozřejmě k tomu.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 11:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Michna Cením si ji na 185000,-Kč. Je vymazlená.

Vypadá fakt super a celkem bych měl Vážný zájem no nechám si to ještě projít hlavou hell

PS: copak, že jsi se rozhodl ji prodat teda pokud to není tajné hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 11:52  Předmět:  honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tajné to není a asi ani neobvyklé. Peníze a zase jenom peníze, ach jo ...potřebujeme je každý. A ještě k ceně - je možný odpočet DPH.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můžeš mi poslat na sebe kontakt já mám 602280192 hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 prosinec, 2007 12:21  Předmět: Otázka Když jsem předtím brouzdal po netu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když jsem předtím brouzdal po netu, tak jsem ještě objevil tohle.


http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6043425

Je bez doplňků, ale to víš bohužel doplňky cenu motocyklu až tak neovlivňují Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr