Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2007 17:42  Předmět:  plašiče zvěře Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar vespolek,

je zima, tak už nedočkavě myslím na jaro. Jaké máte zkušenosti s plašičem zvěře, koupil jsem německé cca za 200, jsou to dvě černé malé turbinky. Na autech to prý dle zkušenosti jednoho známého funguje dobře, předtím udělal 2 srnčí, jedno prase. poslední rok po instalaci nic. Ahoj.

bari Smile


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2007 19:44  Předmět: Otázka Jaké máte zkušenosti s plašičem zvěře Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Bari, bohužel s tím nemám žádnou zkušenost Embarassed hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2007 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemohu to posoudit, ale myslim, ze zvěř je v tom okamziku stejne vytelená jako řidič a na všechno už je pozdě... a pokud je to vyplaší, tak stejně nikdy nevíš jakym směrem poběžej, k tobě to asi nebude ale muže to bejt směrem od tebe a vzhledem k tvé vyšší rychlosti je to stejne na prd...
Proti zvěři neznám obranu Sad
Snad se jen modlit před vjezdem do lesa, aby jsme zas v pořádku vyjeli...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2007 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám na Berlingu plašič zvěře už asi tři roky a nezaregistroval jsem rozdíl mezi tím jestli na autě je nebo není nedávno jsem Berlingem trefil srnu. Na Hondě namontovaný není a mladej v letě trfil zajíce za čtyřicet tisic škoda. Jinak to funguje jako ultrazvuková píšťalka ale jen pri určité rychlosti. V žádném případě se na to nespoléhám. To je moje zkušenost. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 prosinec, 2007 11:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kamará to měl na FJRku a docela si to pochvaloval. Sám si myslim, že to fungovat může, ale určitě bych na to nespoléhal. Takže bych asi jezdil furt stejně opatrně. Tudíž by to pro mě nemělo žádnej efekt.

Spíš bych ocenil plašič blbejch řidičů.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 prosinec, 2007 19:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedávno jsem viděl testy těchto plašítek, zkoušeli je na vysoké, nic se nedělo do vzdálenosti asi 50 m, pak pokusná zvířata utekla, otázka je jestli utekla kvůli zvuku plašítka, a nebo kvůli přítomnosti zkoušejících , které slyšela jinak, testy nevyzněly jednoznačně, neb se vysoké nezeptali Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 21 prosinec, 2007 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevěřím, takový hovadiny vymejšlej aby tahali z lidí love. já bych to nekoupil, pokud chceš plašit zvěř, tak si kuchni výfuk, možná to bude spolehlivější. musíš taky trochu předvídat a ne se hnát jako blázen. chopery jsou od toho aby se člověk svezl na pohodu a ne třista z místa


  
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 prosinec, 2007 00:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jak píšeš,že rok po instalaci nic netrefil ,si myslím,že opravdu nemusí být směrodatný.Těžko posoudit,ale spíš si myslím,že je to věc náhody.Např. já mám odlítáno od fichtla přes plechovku až po kamion hodně přes 2 000 000 km a v životě jsem trefil 1xzajíce a 1xbažanta a nikdy jsem žádné plašítko namontovaný neměl.No možná kdybych měl,tak zajíc s bažantem mohli žít o trochu dýl. Very Happy


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 22 prosinec, 2007 15:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když čtu dnes svoji odpověď tak je trochu drsná a vypadá to že někoho napadám. ne tak to není. jen mám dojem že je to opravdu k ničemu

mír s vámi song


  
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 22 prosinec, 2007 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pate, s tím vejfukem souhlasím, s těma mejma, doufám každýho zvěřáka, raní na 50 m mrtvice, a ty co jsou dál, prchaj, až na Šumavu nebo jiné chráněné území. Za určitejch okolností je takovej kančí gulášek, eňo ňůňo, žranice.(třeba ho sejmout např. T 815, to seš ve spravedlivý výhodě vztekle se válet )
Osobně, na fukci plašičů nevěřím, zvěřáci jsou sebevražedný magoři, hlavně srna vod jelena a zajóc, ptáci, adrenalínový hazardéři, jedinej dobrej, je jeseter, (ryby)z vody, Ti na silnici nevběhne ani za nic. Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 prosinec, 2007 11:47  Předmět:  plašiče Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za názory,

já taky vím, že je to v podstatě píchovina, ale vypadá to záhadně a potěší. Koneckonců, od čeho jsou prachy, pod sedlo jsou dost nepohodlný, zvlášť drobáky. Enjoy


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr