Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 prosinec, 2007 23:45  Předmět:  Dárky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak koukám že nikdo nepíše o co dostalo jeho Vétéčko pod stromeček. Já abych byl upřímný jsem mášeně nedal nic, řekl jsem si že když bude něco potřebovat, tak si o to snad řekne. Nicméně jsem Hondě zůstal věrný a protože budeme s manželkou spolu třicet let dostala Hondu Civic Type R v barvě červené, protože Šedow se jí nelíbila , akorát že se s tím bojí jezdit, dvěstě koní je na asi dost a tak musím občas dělat i řidiče ale to se snad časem podá. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 prosinec, 2007 23:47  Předmět:  Re: Dárky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Tak koukám že nikdo nepíše o co dostalo jeho Vétéčko pod stromeček. Já abych byl upřímný jsem mášeně nedal nic, řekl jsem si že když bude něco potřebovat, tak si o to snad řekne. Nicméně jsem Hondě zůstal věrný a protože budeme s manželkou spolu třicet let dostala Hondu Civic Type R v barvě červené, protože Šedow se jí nelíbila , akorát že se s tím bojí jezdit, dvěstě koní je na ni asi dost a tak musím občas dělat i řidiče ale to se snad časem podá. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 prosinec, 2007 23:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ta moje pod stromečkem něco málo chromů našla. A hned druhý den jsem to musel instalovat.

Chtěl jsem postup nafotit a udělat nějaký manuál, ale jako na potvoru odešel objektiv a tak z toho nebude asi nic.

dostala nové hefty, boční odrazky na chladič s LED podsvícením a ještě pár dalších drobností. Zaručeně se všem ráda sama pochlubí. Jen jak se oteplí a vyjde sluníčko.

ImageImage

ImageImage

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne pá 28 prosinec, 2007 12:43, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já, jsem svou odbyl jenom kosmetikou, na maání řetězu. song

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ta moje se musela spokojit s vánočním protáčením motoru a jako dárek dostala do benzínu směs od Motulu proti srážlivosti vody a na pročičtění benzínové soustavy. Za odměnu chytla na první škytnutí a já jí dovolil trochu zasmradit spodní části domu. Ať ví že na ní myslím.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 10:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no u me jezisek nadelil alarm a novy olejovy filtr,takze hned po novem roce se zacne montit,hlavne taky ta remenova sada uz aby byla na masine:D


  
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 13:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U nás jsou nová stínítka .
Po montáži jsem zjistil zajímavý světelný efekt (dál to opravdu už nešlo) - tak to tam zůstalo.


Kopie - PC280016.JPG
 Komentář:
 Velikost:  23.98 kB
 Zobrazeno:  12902 krát

Kopie - PC280016.JPG

Kopie - vánoční (3).JPG
 Komentář:
 Velikost:  92.58 kB
 Zobrazeno:  12902 krát

Kopie - vánoční (3).JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 14:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ta moje holka dostala stínitko a přepákování


Štítky na světlo 66-057 Live to Ride 217kč.jpg
 Komentář:
 Velikost:  3.93 kB
 Zobrazeno:  12895 krát

Štítky na světlo 66-057 Live to Ride 217kč.jpg

VT 600 přepákování.jpg
 Komentář:
 Velikost:  7.61 kB
 Zobrazeno:  12895 krát

VT 600 přepákování.jpg



Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 18:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No já Mášu odstrojil a ulevil jsem jejím nožičkám (dal jsem ji na zvedák) to jí musí zatím stačit- plánuji blinkry na kufry, ale zatím jsem nevybral, které by se mi líbily Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak moje máša nic nedostala, akorát já jsem dostal od jéžiška vytoužené botky.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 prosinec, 2007 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moje motorečka dostala poukázku na padací rám, platnou až naškrábu nějakou tu kačku song


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 prosinec, 2007 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To ta moje dostala alarm s dálk. startováním, a když to vyjde tak i jiný plexi. To uvidíte ( jak psal admin:"" až se oteplí""). Very Happy Very Happy chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 17:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dnes VT dostalo slibovaný padací rám a moc mu to sluší chopper


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 00:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, panečku, moje boty našly pod stromečkem rolku, brašny a řetězovou sadu. Rolku jsem namontoval ještě večer, na ostatní se chystám teď v lednu. K narozkám bude bunda a kalhoty, tak se těším na první teplejší den Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 08:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Foxxxi tak to hned fotni a přidej do galerie ať se mám čím inspirovat taky chci padák ale ten co se mi líbí je v pražském motoshopu a je tam osobní odběr Mad


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 08:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a jinak ta moje dostala nabíječku na baterku Optimate III SP song


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Manas.fafluch napsal:
Čau Foxxxi tak to hned fotni a přidej do galerie ať se mám čím inspirovat taky chci padák ale ten co se mi líbí je v pražském motoshopu a je tam osobní odběr Mad

provedu! Smile jen chci ještě dnes vyměnit dva šrouby, které mi tam připadají jak z traktoru za nějaké hezké... asi půlkulaté imbusy budou ideální...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem vrazil foto do galerie, ale nějak to v té garáži blbě vypadá... tady je fotka přímo "katalogová!
Image


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good tak ten je krásný něco takovýho si představuju myslím že je to ten samý co měl ten klučina co stál na trávě vedle nás v Rožnově, tak a teď spusť co to koštuje a kde se to dá pořídit? jo a jaká byla montáž a jak to vlastně drží na tom chladiči ty šrouby z boku nebo co to je nahoře postranách chladiče (toho plastu)?


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že je to on.. na webu stojí 4350 http://motobazar.miramoto.cz/motorky/moto-shop/padaci-ramy/140/fehling-7375-honda-vt-750-c4-shadow/8308/ , u nás v Hondě mi ho dali za 4080,- Instalace je jednoduhá. Dole je to na konzolích stupaček a nahoře se nejdřív přišroubuje zepřede "na chladič" taková rampa a na ní pak zboku drží padák. takže zboku to jen na obrázku vypadá, že je to přišroubováno k motorce - drží to na té rampě. Večkeré potřebné věci jsou v balení. Akorát jsem právě ty boční šrouby vyměnil za hezčí...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr