Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám skoro to samý (viz galerie), dal jsem za ten rám 4600,- a je to z katalogu HIGHWAY HAWK ... po 2 letech mi ale praskly oba ty horní úchyty : Mad Mad Mad ..teď zrovna řeším co s tím? Help


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 13:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten tvůj vypadá celkově tenčí... Zavařit to není takový problém, ale co potom?! Asi jedině pochromovat. Čímkoliv stříkat to nemá cenu


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 14:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Foxxxi a u Vás v Hondě tzn. kde? Ve Valmezu, Rožnově nebo někde přímo v Zubří? a mají i jiné typy od Fehlingu bo na té fotce v galerii máš Fehling II ať zas nekůpím nějaká hovadinu Help


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 14:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych ten samý co máš ty ni? šak ať sů ty naše krasavice podobné ať si nezaviďa Embarassed Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U nás v Hondě ve Valmezu Razz je to rám Fehling pro VT 750 C4, ta dvijga v galerii znamená druhé foto rámu Embarassed No a na na to závidění říkám: Tož baže! Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 11:17  Předmět: Skvělý ! vt-600-shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://motobazar.miramoto.cz/motorky/moto-shop/padaci-ramy/140/fehling-7350-honda-vt-600-shadow/8301/
Ahoj Foxxi, taky jsem od té firmičky
bral loni ty svoje na moji holku viz moje galerie hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 11:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já zapoměl přiložit ukázku z galerky mad Embarassed
http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=1472


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JJ dělají hezké věci, ale ještě víc než padák jí sluší ten obývák hell Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 15:42  Předmět: Skvělý ! ale ještě víc než padák jí sluší ten obývák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to dík Foxxxi, ale raději jí to nebudu říkat, abych ji moc nerozmazloval
Embarassed hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 00:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak nějak bych si to taky představoval ale asi to neprojde jinak dostala peknej chrom kryt na chladič


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 12:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Foxxxi ty padáky tam mají normálně na skladě? nebo si ho musím tel. zarezervovat nemáš na ně kontakt ? To je ta honda přímo u cesty jak jedeš směrem na kruháč ?


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 13:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ve Valmezu je jen jedna Honda a ta je v části Krhová (jeli jsme kolem na Freedomu) kdybys tam chtěl jet, tak ti to vysvětlím, nebo tam sjedem spolu Smile Skladem je mívají, ale ne vždy. Je lepší si je objednat. Přivezli mi je na druhý den Shocked a telefonní číslo je 571 633 157. Slevu si ale musíš domluvit hell


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 10:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok dík za informace když tak se ozvu zkusím jestli to mají u nás v Hondě a zakolik Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 10:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hlásím že jsem to neunes aby měla ta Foxxxova kočka něco co ta moje nemá Embarassed a včera jsem se stal taky majitelem nového padacího rámu song takový pozdní ježíšek hell

Foxxxi dostal jsi k tomu nějaký plánek jak to namontovat ? Na mě je tam moc šroubků a nějaké válečky ? Díval jsem se jen tak zběžně ale možná budu potřebovat Help pomoc jako zkušenějšího montážisty když už to tam máš hozený Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 10:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když ti něco nebude jasné, tak klidně brnkni, ale myslím, že se ti to povede! Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem mášeně taky něco koupil a aby jí to nebylo líto že nic nedostala na vánoce dal jsem ji aspoň opěrku. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 18:48  Předmět: Skvělý ! na vánoce dal jsem ji aspoň opěrku. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá moc pěkně Good nice


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 21:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejenom ta opěrka, ale i máša je vypulírovaná, všechna čest Mílo Good Good Good Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 00:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

konečně zase můžu fotit a tak přikládám fotky heftů co jsem dostal k vánocům. Omluvte kvalitu resp nesprávnost barev u fotek, mám v garáži nedostatek světla a v blesku chrom zčerná Smile


heftl.jpg
 Komentář:
ještě levý heft
 Velikost:  70.05 kB
 Zobrazeno:  11187 krát

heftl.jpg

heft.jpg
 Komentář:
pravý heft včetně pomocného vehementu aby se dal držet plyn bez zaťatých prstů. Na hlouhých cestách vítaný pomocník
 Velikost:  52.67 kB
 Zobrazeno:  11187 krát

heft.jpg


_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 00:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže hen ten vehement je ako taký tenpomát. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr