Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 00:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Takže ten ten vehement je ako taký tenpomát. Embarassed M.P.


Smile takový tempomat na který akorát musíš tlačit částí dlaně

dá se to napevno nastavit vůči natočení plynu. Já mám 3/4 plynu když je to v poloze při které nemusíš tlačit a ruka je uvolněná.

Vyrábí se něco podobného i z PVC nasadíš to na heft a pak dlaní držíš plyn natočenej jak chceš a prsty jsou bez zátěže.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 01:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A já myslel že to funguje jako aretace, nebo brzda, jako to bejvalo na některejch rychlopalech v době když ještě Jawa byla slavná byl na plynu šroub a pérkem a tím se dal utáhnout plyn že šel jako by ztuha a kolik jsi přidal tak to drželo. Hlavně se dalo kdykoliv ubrat. Škoda že si toho soudruzi u Hondy ještě nevšimli co Češi vymysleli už před čtyřiceti lety Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 01:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro soudruzi od Hondy jsou malého vzrůstu a proto koukali jenom na motor ve kterém byl automat. Na řídítka už nedohlédli..


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
A já myslel že to funguje jako aretace, nebo brzda, jako to bejvalo na některejch rychlopalech v době když ještě Jawa byla slavná byl na plynu šroub a pérkem a tím se dal utáhnout plyn že šel jako by ztuha a kolik jsi přidal tak to drželo. Hlavně se dalo kdykoliv ubrat. Škoda že si toho soudruzi u Hondy ještě nevšimli co Češi vymysleli už před čtyřiceti lety Sad M.P.


aretace heftu se dělají taky, ale je to opičárna tohle je stylovější Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 11:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře, z toho co píšeš jsem pochopil že se vyrábí něco co je podobné tomu co máš ty na heftu ale dá se namontovat na normální rukověď. Existuje to, jak to vypadá a kde se to dá sehnat? Díky, je to dobrá vychytávka. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 11:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Petře, z toho co píšeš jsem pochopil že se vyrábí něco co je podobné tomu co máš ty na heftu ale dá se namontovat na normální rukověď. Existuje to, jak to vypadá a kde se to dá sehnat? Díky, je to dobrá vychytávka. M.P.


dělá se toho hodně, u nás nevím kde by to měli. Anglický název je Throttle control lock, nebo Throttle Boss /ten je asi patentovaný/


Image
Image
Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 13:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

toho trotla , jsem viděl v katologo Louis, chci ho koupit, protože mě brní prsty (nevyléčitelné, poškození zpětné nervové vazby) zrovna na plynový ruce. Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

něco takovýho mají na www.novelmoto.cz v dopňky a technika - ostatní doplňky (neumím udělat odkaz Embarassed )


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 14:22  Předmět:  novelmoto Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zuzi,naucime Very Happy tempomat 22mm


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je ono
ta cena za kus plastu je ohromná..

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 16:55  Předmět: Skvělý ! fotky heftů co jsem dostal k vánocům Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky to znám, ale ten plast vypadá hrozně a ještě je předražený, Embarassed
Petře to co jsi si pořídil ty, tak to je úplně o něčem jiném Good
( vypadá to perfektně ) hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 23:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem si ten bakelitový zázrak objednal i když za tu cenu by mi možná někde udělali pozlacenej. Budiž mi útěchou to že to lze z heftu sundat a použít pouze v případě dlouhé cesty. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Tak jsem si ten bakelitový zázrak objednal i když za tu cenu by mi možná někde udělali pozlacenej. Budiž mi útěchou to že to lze z heftu sundat a použít pouze v případě dlouhé cesty. M.P.



myslím že užitná hodnota naštěstí předčí hodnotu materiální a odčiní tak přemrštěnou cenu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je ale fakt, že se to vyplatí jenom pro toho, kdo jezdí dlouhé tratě po dálnicích, já osobně medituji mimo dálnice. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem nakonec ten bakelitový zázrak koupil, trochu elegantnější nežli byl zde inzerován a to u H D v Praze a radši nebudu psát co stál ale na to abych ulevil brnící ruce při delši jízdě to snad bude dobrý. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo P. jen aby ten HD, byl kopaktibilní s Shadow Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pasuje bez problému,plast je poměrně podajný a je tam ještě gumový kroužek, pro případ že by se to montovalo na chromovaný heft aby to nelouzalo. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 20:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jako vždy , fundovaná odpověď Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr