Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 11:37  Předmět:  Úprava zadních blinkrů VT1100 C2 ACE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už se to téma tady několikrát naťuklo v různých vláknech, chtěl bych se tedy zeptat ještě jednou, aby byly informace ucelené a pohromadě - kdo z vás řešil a vyřešil úpravu, respektive přesunutí zadních blinkrů na VT1100 někam jinam, než jsou původně, mohl by to sem napsat? Případně i s nějakou tou fotkou pro lepší představu.
Díky moc, chtěl bych už konečně tuhle věc vyřešit a na léto si koupit pořádné brašny.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doporučuju pod sedlem uštípnout všechny kabely a natahat elektriku znova... Dalo mi to vsechno par hodin prace, za odpoledne bylo hotovo... Bouzel jsem se vyprdnul na fotodokumentaci, takze ti uz muzu maximalne vyfotit, jak to ted vypada u me pod sedlem Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo, to bys byl hodný, kdybys to vyfotil, ale ono nejde jen o tu elektriku, já hlavně nevím, jak mám ty blinkry uchytit vzadu na blatníku. Šlo by to taky vyfotit?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tady jen takova nouzovka, co jsem vyhrabal v PC, zejtra nafotim lepsi...


123.JPG
 Komentář:
 Velikost:  97.98 kB
 Zobrazeno:  16719 krát

123.JPG



Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je moc pěkné.... kudy jsi vedl dráty? A jak to na té značce drží?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 19:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to vůbec neni špatný taky bych to rád viděl s drůhé strany pěkný
Good


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych udělal něco takového.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zezhora


blinkry1.JPG
 Komentář:
 Velikost:  47.88 kB
 Zobrazeno:  16660 krát

blinkry1.JPG



Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zezadu


blinkry2.JPG
 Komentář:
 Velikost:  28.73 kB
 Zobrazeno:  16659 krát

blinkry2.JPG



Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jeste jednou


blinkry3.JPG
 Komentář:
 Velikost:  33.66 kB
 Zobrazeno:  16658 krát

blinkry3.JPG



Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

deska


ramecek.JPG
 Komentář:
 Velikost:  9.67 kB
 Zobrazeno:  16656 krát

ramecek.JPG



Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Já bych udělal něco takového.


Něco takového jsem hledal :-) Asi to zkusím objednat.

Matine, na čem ti tam ty blinkry drží? To je plech, který je strčený pod značku?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Za všechno může Fido, ten mi přenechal svůj rámeček na SPZetku, za což mu velice děkuji... Díky Fido supr
Problém byl v tom, jak ten rámeček přidělat, jelikož to měli blbě vymyšlený... Nebo jsem jen blbej já Embarassed
Takže jsem si udělal z nerezu držák, náhled je na obrázku výše, rámeček provrtal a vše přidělal na původní platovej džák SPZetky, není to ideální mám tam jen dva šrouby, budu to muset ješte nějak přichytit, aby se to neklepalo...
Co se týče blinkrů, tak jsem natahal komplet elektriku na zadek, id ty čokolády co je vidět na fotce, tam jsem to prostě ustříhnul a začal znova... Kabely blinkrů jsou vyvedený pod blatník původním otvorem pro kabely od podsvícení SPZetky, takze jsem nic nevrtal...
Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Docela pěkné a jednoduché řešení - jenom bych se asi bál, že se ty blinkry budou klepat. Když vidím, jak se mi teď třepe SPZ.... Kolik jsi s tím najel, udrží tam ty blinkry?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No odhadem tak 500-700 km, pridelal jsem to az ke konci leta, ale drží to... Ta nerezová deska je pevná dost, takze jediná vůle je mezi tou deskou a plastovym drzákem.... ale to se nejak doresí...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 leden, 2008 10:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkusímnad tím zapřemýšlet, je to jedno z možných řešení, líbí se mi ta jednoduchost....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo je to dobrý diky za ukázku akorát mám strach stoho klepání abych to někde nestratil klepe se to dost byl jsem to hned vyskoušet a to stojím na místě. song JO ALE KRÁSNĚ VONÍ NEMÁ TO CHYBU song


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdo se bojí nesmí do lesa Smile nemá se to kde urvat, jediný co se může stát, tak se můžou povolit šrouby a tomu se dá zabránit....


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 13:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No další řešení je pak myslím použít blinkry i s držákem značky z jiné motorky, myslím, že to tak mají některé modely VT 750. Pokud si vzpomínám, má to tak udělané Wiki, ale kde ty blinkry vzal, to fakt nevím. Třeba sem napíše.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 19:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám takové na VT750C2 r.v.98.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr