Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 leden, 2008 23:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Roberte a všetci s podobným problémom.

Ja som to vyriešil použitím blinkrov z VT750. Našiel som ten držiak v bazare na nete Motorkári.cz a maník mi to za slušný peniaz poslal. Bol to držiak a tie gumy k tomu. Ja som na nich prehodil moje blinkre a mierne predlžil káble a bolo. Nič som nevŕtal do blatníku, využil som diery čo tam boli po origo držiaku osvetlenia SPZ, ktorý som nemal pri kúpe motorky.
Stačí také vysvetlenie?


ahoj

hell Wiki


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 13:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mrkněte tady http://www.aukro.cz/item295558620_drzaky_spz_a_blinkru_a_uni_.html
a tady http://www.aukro.cz/item295560148_drzaky_spz_a_blinkru_mv_uni_.html
není to za hubičku, ale hezké a bez práce...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Raději jsem si dal tu praci udělat si vlastní, ještě asi před měsícem se mi jeden válel v kanceláři... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 15:02  Předmět: Skvělý ! není to za hubičku, ale hezké a bez práce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Foxxxi pěkná práce a slušná cena, fakt to vypadá dobře. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 21:14  Předmět:  Nabidka reseni - blinkry Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Blinkry mám řešené tímto způsobem. Původní je na blatníku tuším žejo. Proto se taky prodávají držáky na lux opěrku s vykrojením na blinkry.


puvodni _1W.JPG
 Komentář:
 Velikost:  148.91 kB
 Zobrazeno:  14575 krát

puvodni _1W.JPG



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 únor, 2008 12:29  Předmět:  Re: Nabidka reseni - blinkry Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_K napsal:
Blinkry mám řešené tímto způsobem. Původní je na blatníku tuším žejo. Proto se taky prodávají držáky na lux opěrku s vykrojením na blinkry.


Šlo by tohle nafotit větší nebo víc zblízka? Nějak z toho nevím, co je to za držáky na blinkry, kde to drží. A už vůbec ne, kde se to dá sehnat :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2008 01:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cauec no kde se to dá koupit nevím. Koupil jsem moto již s tímhle udělátorem. Posílám to jen jako inspiraci. Zdá se mi to fajn protože je to vytáhlé trochu výše nad vozovku. Další fota jsou v oddílu Forum/opěrka de Luxe. Detail připojím.
:-)
Zatím
M


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2008 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jako inspirace to není špatné, každopádně díky :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 březen, 2008 19:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cauec zasílal jsem inspiraci ale budu asi také potřebovat nějakou navíc. Byl jsem juchu jen do té doby než jsem začal přeměřovat Shocked kufry. Blinkry jsou pořád ještě nízko pro výšku brašen 30 cm. Sad


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 00:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marťas ty máš kufry? Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kufry ne Brasny. Dnes jsem koupil v Praze A Sprintu na Bráníku Dark 14 rozmer 175x300x480 mají stranu ke konci jako jediný zakulacenou a zdá se mi že budou kopírovat tvar blatníku. Ještě jsem je ale nepřikládal - doufám že mne nevomejou a nebudu zase muset kvuli koupeny veci prekopavat to co uz je OK mad . Chtel jsem nejaky vetsi ale Tornado 11 s pásem 175x330x540mm se mi zdaly až moc velky a Brašny Kate 08 s pásem 170x260x450mm se mi zdály zase moc malé. Vyska 300 je tak tak na 2 laufy nad sebou. Nevim co bude jeste delat plast uvnitr brasen na strane vyfuku.
Tebe zajimaji kufry nebo brasny?


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 březen, 2008 07:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

toužim po kufrech právě Very Happy Přemejšlel jsem i o novejch laufu kuli tomu, jelikož tohle provedení se na to moc nehodí... A stejně byc časem kupoval laďáky... ale všechno to je na dlouho, jelokož mašinu ještě splácim...
Nemáš nějakou fotku kufrů? Nebo odkaz?

diky


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 10 březen, 2008 18:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové Dark 14 rozmer 175x300x480 na www.yshop.cz jsou dobrá volba. Kopírují tvar zadního blatníku, nezasahují přes zadní tlumiče a dno je cca 8 cm nad výfukem song . Člověk to musí zkusit v reálu. Nicméně zpět k předělání blinkrů asi do toho budu muset jít stejně. Otvírat sice brašny jdou jen to je nějaký naňahňaný.
Tak že za měsíc se pochlubím jak jsem vyřešil blinkry.
Marťas
PS o kufrech zatím nemám žádnou zprávu


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 duben, 2008 17:55  Předmět:  K blinkrům a jejich přeložení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec,
tak že jsem to konečně našel a zakoupil je to ale teda cenová plaba. Bohužel ale jinde než v katalodu HD jsem nepochodil. Je kus železa pořádný chrom a navíc to sedí s vykrojením pod světlo. Chce to jen pilníkem spravit sklon aby osa blinkrů byla rovnoběžně s vozovkou. V katalogu HD to mají za USD 150 cca v CZ v Praze v HD podstatně víc.
Martin


prelozeni blinkry.bmp
 Komentář:
 Velikost:  95.62 kB
 Zobrazeno:  14552 krát

prelozeni blinkry.bmp



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 duben, 2008 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cauec Martas_s

Mrkni ohledně kufrů na níže uvedený odkaz

Hard Saddlebags - Hard Bags from National Cycle

http://www.scootworks.com/shop.cgi/page=partsbags.htm/SID=1207497640.7135

Zdraví Marťas_K


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 26 duben, 2008 19:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Představuji alternativu uchycení blinkrů replacačním setem HD. není to čistokrevná Honda ale nic dostupnějšího jsem do sezony nedohledal ale je to kus poctivýho železa.
dráty ještě přijdou oplést chromovou bužírkou.
Líbí????
Shocked


Replace5.jpg
 Komentář:
 Velikost:  53.47 kB
 Zobrazeno:  14486 krát

Replace5.jpg

Replace4.jpg
 Komentář:
 Velikost:  50.37 kB
 Zobrazeno:  14486 krát

Replace4.jpg



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
donkey98



Věk: 35
Založen: 08. 03. 2009
Příspěvky: 25


Motorka: VT 1100 ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 12:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ako ste zmontovali dole smerovky? treba dat asi dole blatnik ze? lebo ja mam taky isty problem...mam brasne ale nemozem ich zavesit lebo sa tam nezmestia :-P


Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele donkey98Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 13:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jaký typ Shadowky máš?

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 19:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mam VT 1100 C2 ACE r.v. 1996
ak by si mal daky navod dost by mi to pomohlo Smile


  
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 19:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám bohužel ještě starý céčko,ale zkus třeba kontaktovat Petra(petr@shoc.cz), možná,že by uměl poradit.....

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr