Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 leden, 2008 23:58  Předmět:  Boční držák na SPZ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj mohl by mi někdo poradit jak udělat boční držák na SPZ na Hondu Shadow VT 600?Díky Very Happy ... Nechce se mi za to dávat 5000Kč Surprised


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,pokud jsi jenom trochu zrucnej a tak je to uplne v poho.Ja mel na sve 600 bocni drzak a to hned 2x.Prvni jsem si delal samo doma,ale pouzil jsem blbej material,takze cca. po 3mesicich mi to prasklo a prisel jsem o znacku:(Nicmene druhy pokus byl uz o mnoho lepsi (uz jsem ho nedelal ja) Very Happy .Drzak je uchycen k masine pouze prostrednictvim osy zadniho kola,takze to neni nic sloziteho.Bohuzel ti nemuzu detailneji nafotit,protoze 600 ma jineho majitele.Mrkni na moji puvodni masinu v galerii VT600,je tam videt puvodni drzak.Jeste mrknu doma,jestli nenajdu nejakou foto s novym.


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 21:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele a z čeho si to udělal?? jAKÝ MATERIÁL A TAK??


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na předcházejícím stroji jsem měl boční držák SPZky a litoval vyhozenejch peněz. Protože se to dá zvládnou za desetinu ceny.

3 nebo raději 5mm nerez leštit a leštit.
U řemeslníka co tě nenatáhne tak za 500 bez leštění.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak pise Petr,ten samo doma byl z nerezu 3mm,ale po tom co upadl doporucuji silnejsi Very Happy Uklepal se v miste u osy.Zkusim dohledat,mozna najdu vykres,ktery jsem si nakreslil a myslim,ze ho nekde budu mit oskenovanej.


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 23:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak díky moc nice song


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 22:01  Předmět:  mrkni sem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Networ napsal:
Tak díky moc nice song


mrkni semka (alespon inspirace),mel jsem neco podobnyho.


tady


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni SEM musí se sice přikoupit nebo udělat osvětlení a podkladovou desku viz obrázek dole
je kvalitní měl jsme jí na vyrážce

Image
Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 22:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli se Fido neurazí..


  
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ještě jeden pokus.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 23:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey to je presne ono hell tak to je puvodni nez mi ulitnul.material nebyl nic moc,takze nasledoval druhy pokus


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No zkusím si to vyrobit sám a uvidím protože 3000Kč je docela dost za takou věc


  
HondaMCH

Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 15:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau posilam par fotek home made snad pri inspiraci pomuzou.


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 16:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já,ji mám uchycenou už 3 r. tak, jako je na foto od Akmalla, za vybrání pro šponování řetězu. protože přes brašny není pořádně držák vidět, šel jsem cestou nejmenšího odporu a ohnul 5 mm pásovinu, ke které jsem příšrouboval RZ s hliníkovou podložkou, je to celé v mat.černi, Letos to vylepším, chromovanou podložkou, kterou mě sehnal, (ochotnej !) Lazil. S osvětlením, jsem si hlavu nedělal a kšiltům, drze tvrdím, že v noci nejezdím vztekle se válet

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 15 březen, 2008 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už ho mam taky vyrobenej Smile ..... ale dal jsme tam matroš o tlouš´tce 6mm a šroub u osy pořádně pítáhl ale bojím se aby to nemělo nějaký vlim na kolo nebo jestli těch 6mm neni hodně???


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 15 březen, 2008 22:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co je to pořádně utáhl nevím, ale u VT1100 se zadní kolo utahuje 6,5kg m

plech 6mm není rozhodně na škodu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 16 březen, 2008 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jako utahovací moment neznam ale prostě je to na fest


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr