Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 leden, 2008 14:50  Předmět:  sháním opěrku na VT600 r.93 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sháním opěrku na VT600 r.93 novou nebo starší ve slušným stavu může být i vysoká ,je to pro majitelku mašiny a je to studentka.
Cena- kdyby byla opěrka i s nosičem tak do 4000kč.
Díky Help
Při vážné nabídce dám kontakt.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 12:53  Předmět:  opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

opěrka žádná????? Sad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 15:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno, Já tu svoji kupoval v Hondě za 2500,-Kč. Nejde na ní nosič, ale na tu starší jo. Nosič (plotna) je ve výrobě. (jak jsem okukoval v Mariánkách).

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 22:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak vypadá,máš foto,nebo katal.číslo??


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 15:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakturu nemůžu najít, tady jsou fotky z montáže a ostatní fotky v galerii.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 15:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakturu nemůžu najít, tady jsou fotky z montáže a ostatní fotky v galerii.

Nějak to (mě) přeskočilo! Question


P6230005.JPG
 Komentář:
 Velikost:  35.05 kB
 Zobrazeno:  11612 krát

P6230005.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 16:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

až se ti povede zjistit vyrobce nebo značku dej prosím vědět.díky


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shnack
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ovšem Mako zapomněl říct, že než tu opěrku namontuješ, je třeba ulámat půlku bočních plastů Very Happy


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 18:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ježiš maria jakých plastů??? úděs


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tou co má Mako jsem to už koupil, ale nic tam ulamovanýho není. Jen pod sedlem jsou skrz plast 4 díry průměr asi 20mm. Jináč ještě jsem Ti Pepíno nepřál k novýmu roku, tož pohodu a vítr v zádech letos i navždy.

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 08:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky Taťko Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 09:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s plastama není problém, jenom pro usnadnění motáže a případné další demontáže sedačky, je vhodné upravit uchycení na sedačce, proříznutím ok. Až to jednou demontuješ, tak Ti bude jasný o čem mluvím. hehehe

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Shnack
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musel jsem si trošku rejpnout do Makovy šikovnosti s montáží Very Happy


  
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 16:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha, to jsem si asi trochu naběh... mad
To Grizzly : šestistovkáři asi vědí všichni o čem je řeč. Já to řeším dlouhým imbusem, ale proříznout je asi lepší...

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebojte se ničeho !!
Montáž je jednoduchá. Odmontovat zadní blatník, vylámat předznačené otvory, namontovat všechno zpět a je hotovo. (Mám celé nafoceno!)

Opěrka je katalogu od Hondy (byl k mání i v Průhonicích) asi 3-4 roky tomu nazad. Podle něj se jedná o: Backrest Stay 08F75 MZ8 - Doo stay (nebo 08F75 MZ8 - 800 Backrest kit)Pozor! Je to na můj (02) rok. Na ty starší byla popěrka jiná (????) a byla k ní i plotna, což na tuto nedodávají.


Scan00011.jpg
 Komentář:
 Velikost:  60.28 kB
 Zobrazeno:  11544 krát

Scan00011.jpg

Scan0001.jpg
 Komentář:
 Velikost:  160.04 kB
 Zobrazeno:  11546 krát

Scan0001.jpg

P6230013.JPG
 Komentář:
 Velikost:  73.42 kB
 Zobrazeno:  11546 krát

P6230013.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne čt 24 leden, 2008 15:58, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Shnack
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 11:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele, Mako, ten katalog je bezva... to bych si mohl objednat sám přímo z něj, ne? Nicméně ten scan je moc malej a není tam vidět žádný číslo tý opěrky... Zkus to prosím nascannovat větší a připoj mi nějakej kontakt na objednávky... Mohli by mít třeba e-shop, ne? :-)


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud se nepletu, tak tohle je originál Honda katalog s příslušenstvím


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nevim. Byl jsem v Hondě v Průhonicích a tam na mě koukali jak vejři, cože to po nich chci a to jsem jim ukazoval i tu Makovu fotku opěrky. Takže pokud je to opravdu original katalog Hondy, tak asi netušej, co vůbec prodávaj. Možná by je k rozumu dohnalo objednací/skladový číslo té opěrky... Jinak už nevim.


  
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 15:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro nečtivce jsem otučnil číslo.
A Já tenkráte došel do Průhonic do Hondy a řekl jsem jim, že chci opěrku. Nemáme, ale objednáme v a Němci ji do dvou dnů pošlou. Ze dvou dnů byl tejden, ale přišla. Jinak v Průhonicích jsem si objednával i jiné věci, ale takové štěstí, jako s opěrkou jsem neměl. Dělali ze mne pitomce, že jsem jim nic neříkal a blabla......, následovalo zdlouhavé vyhledávání čísla výrobku a zase sliby. Následně se vše opakovalo. Kdepak, když jsou lidi na svém místě, je to k nezaplacení.
Jinak ten katalog je ofiko od Hondy ze Stodůlek, ale asi tři roky starej a dostal jsem ho v Průhonicích.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 14:33  Předmět:  Opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem byl včera v Hondě v Liberci a jen tak se ptam na opěrku. Ochotný pan mi povídá. Není problé originál stojí 2400. Ani jsem tomu nemohl uvěřit hned jsem objednal. On objednal ve skladu v Belgii s líbil že do pátku ji mám doma. Tak se tedy těšim.


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr