Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Kasprik Michal



Věk: 46
Založen: 08. 10. 2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Ludgeřovice

Motorka: HONDA VT 750 SHADOW SPIRIT
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 duben, 2008 19:58  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně pošlu ti ho na e-mail.
Chlapi tak jsem sundal ty koncovky je to brutus, prostě ta pravá muzika pro moje uši, ale sousedi s toho moc nadšení nebudou , jen jsem viděl to cloumáni se záclonama, ale mají smůlu aspoň ví že žiju.
Co se týče střílení tak sem tam u podřazení, zdá se mi že kolegovi co má karbec to střílí víc.
Dnes jsem najel 250 km a připadal jsem si jako malý kluk co dostal vysněnou hračku song


honda 1+.jpg
 Komentář:
 Velikost:  367.45 kB
 Zobrazeno:  6815 krát

honda 1+.jpg



Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Kasprik MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 26 duben, 2008 20:31  Předmět:  výfuky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Předem dík! Pozdravuj sousedy Surprised


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 28 duben, 2008 02:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdarek,daj kontak na dosku lebo vypadaju super Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Slipak
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 28 duben, 2008 21:02  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj môže potvrdiť naozaj veľmi perfektný zvuk mal som tu možnosť vypočuť si krásny koncert týchto výfukov spolu s ostatnými na včerajšom výjazde na Bystričku dakujeme všetkym M&F


http://www.alhmk5.ic.cz/bystricka/album/bystricka.html


  
Kasprik Michal



Věk: 46
Založen: 08. 10. 2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Ludgeřovice

Motorka: HONDA VT 750 SHADOW SPIRIT
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 duben, 2008 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo vyjižďka na Bystřičku byla super škoda že jsem musel odjet.
Kontakt na super chlapa co dělá kouzla z nerezi je 721875170 pan Svačina


Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Kasprik MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 28 duben, 2008 22:17  Předmět:  výfuky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Michale,máš u mně drink


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 duben, 2008 09:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To víš, se stříkačkou si moc nezastřílíš... já mám karbec a na nedělní vyjížce mi to při podřazení střílelo, jak kráva... Mě to teda baví, ale měl bys vidět, jak se otáčeli vesničani úděs , když mi to začlo takhle střílet při průjezdu mezi chalupama... zřejmě ze strachu, že jestli padne ještě jedna rána, tak se mi to rozskočí přímo pod prde.. Laughing Laughing Laughing
Tak ať Ti to jezdí a řve pěkně do ouška... Wink


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 duben, 2008 09:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tím střílením je to zajímavá věc... já včera nahodil testovací originál výfuk, kterému jsem provrtal všechny přepážky a ještě preventivně přidal jednu díru na výstupu hell a čekal jsem taky, že to bude střílet jako z kanónu a ono nic. Zvuk je teď konečně pořádně slyšitelný Razz ale nestřílí to... ještě dlouhodobě otestuju spotřebu a chování, ale zatím jsem nadšený chopper


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 květen, 2008 21:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dej uřčitě vědět co a jak to mě zajímá


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 květen, 2008 22:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

spotřeba naprosto stejná Good asi časem zkusím ještě radikálnější úpravy hell


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 07:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud střílí, je to na 90% volnejma přírubama u motoru, který podsávaj čerstvej vzduch, a ten způsobuje střelbu spolu s nespáleným palivem (brždění motorem a pod)

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr