Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 16:43  Předmět:  Vejdu se na VT600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebudu jako vosa na bonbonu? strasne ji chci ale tohle me zajima. dal se chci jeste zeptat kdyz si na ni clovek da hlasity vyfuky, jestli je s tim v zahranici problem a zda se daji potom snadno menit za origo pri cestach do ahranici.. dekuju moc. slava VTckum Enjoy


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli máš dva metry a vážíš stopadesát kilo tak jak vosa na bombonu vypadat budeš to si piš a v zahrničí s výfukama problémy mít budeš, už tě sice asi neotočí na hranicích jako dříve ale asi v SRN a Rakousku bys to asi neukecal. Jinak výměna vyfuků za origo mi zabere hodinku i s kafíčkem M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:22  Předmět:  no dva metry ne Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mam 180 cm a 80 kg, co myslis? jinak vymena do hodky, je supr diky moc za odpoved


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak rika Mira,vymena laufu je naprosto v poho.Ja na sve puvodni 600 mel nainstalovane ladaky behem pul hodinky a to jsem to delal prvne Very Happy pokud jde o velikost VT,tak naprosto idealni je zajet nekam do bazaru a sednout na to a vyzkouset,nicmene i pro dlouhany je mozne provest dalsi upravy,jako je prepakovani, kdy muzes posunout osu pedalu az o 15cm a to je dost znat hell


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud mas 180,tak uplne v poho.Ja mam 184 a 82 a mel jsem 600 s prepakovanim a supr,naprosto v poho (ale pak jsem se zakoukal do cerne vdovy a byla zmena).


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tomba buď v klidu, na Babetě by jsi vypadal hůř. ale v každem případě bych si na ni někde zkusil sednout. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok to urcite udelam! diky drink


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 18:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám 182 cm a 95kg a jsem uplně v pohodě hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 18:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to ja abych nevypadal zase jako moucha na slonovi Laughing


  
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 18:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebál bych se toho, mám 182 a 90 kilo a vejdu se v pohodě i na moji stopětadvácu - jen to tolik nejede Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
tombarider.
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 18:36  Předmět:  tak to cumim Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a to asi nemas chcut jit do vetsiho obsahu? dvacka ti staci?


  
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 18:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To vis, ze nezustanu,pujdu vys... ake momentalne na vyssi objem nejak neni a na nauceni dobra,ne?


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Cvrček



Věk: 60
Založen: 11. 09. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Osík

Motorka: VT 600 CD
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Tombarider. Přestože mi říkají "Cvrček",tak mám 186cm a 110kg. Na šestikilo se v pohodě srovnám,připadá mi že si s ní hraju jako s kočičkou,když jsem jel na půjčený 1100Dragstar tak mi to připadalo moc těžký a míň obratný. Jde asi o zvyk,taky určitě u šestky nezůstanu napořád, najel jsem na ní 27000km za dvě sezony.
Ještě k těm výfukům:koupil jsem to už s provrtanejma originálníma laufama!! Možná jsem měl z prdele kliku, ale pocestoval jsem Německo,Rakousko,Švýcarsko,Francie,Itálie,Slovinsko,Slovensko, Maďarsko,Bosna Hercegovina,Chorvatsko..bez problému. Je pravda,že laufy nejsou vykuchaný úplně,jen projetý nastaveným vrtákem,nemá to nijak šílenej zvuk, ale zpátky to už nezměníš.Určitě je lepší koupit laďáky a měnit to. Přeji Ti hodně pohodových kilometrů na VTéčku.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele CvrčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 22:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

týša: jo to urcite, ja jsem taky zacinal na dvacce a jsem rad e jsem to udelal... prave nemam rad prilis velky objemy pro velkou vahu, a taky na tom mensim amm pocit ze jakoby musim neco delat abych moh bejt mezi velkejma , takovy zabavnejsi...:-) DO vt jsem se zabouch

Cvrcek: no ty jsi teda poradnej cvrcek, ja mam 83 a to si pridu jako kus chlapa:-) no to jsi me potesil chlape, ajeste jsi me utvrdil v tom co jsem si myslel ted uz jen vymyslet jestli pri uprave udelam jednosedlaka, kterej je hezci, nebo dvoj, aby moh obcas nekoho svezt... premejslel sem o nejakym patentu co bych si nechal udelat, aby to druhy bylo odmontovatelny... ale jsem nemajetnej takze uvidime, jsem rad ze na me takhle reagujete, na jinych chopper webech jsou o dost mene pratelsky Razz


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 23:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

180cm,95 kilo živé váhy a s mojí "Pavlínkou" si sedíme tak akorát,takže podle tvých parametrů bych řekl že budeš určitě v pohodě a nemusíš se bát,ale jak již bylo řečeno nejlíp uděláš když si zajdeš do bazáče a vyzkoušíš si sám co a jak ti sedí Laughing Cool Good


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 leden, 2008 23:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj, to udelam, nez si ji budu moct dovolit, budu mit na to cas... Embarassed


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 08:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Než si ji budeš moct dovolit? Počkej. Přijde jaro, uvidíš kolem sebe lítat radostí pološílené motorkáře a rázem tě budou napadat myšlenky jak si ji dovolit už teď i za cenu několikaletých splátek Laughing Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 13:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je fakt, taky jsem původně chtěla s motorkou počkat až za rok a dopadlo to tak, že motka byla doma dřív než řidičák Very Happy


  
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 13:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chce to skoušet musíš se na ni dobře cejtit a né se potom stresovat že si udělal chybu máš čas je zima. Počkej až se oteplí to bude fofr na rozhodování mad


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 13:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byl jsem na tom uplně stejně, nejdřív mašina pak papíry Smile a teď už jen platit půjčku Embarassed Ale stojí to za to Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr