Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 15:31  Předmět: Jo jasně ! nez si ji budu moct dovolit Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doporučuji ti volit zimní ceny než ty jarní, takže moc nečekej hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 15:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj NAVI, já to čet jako zimní gumy och

Měl bych asi tu slivovicu trochu omezit Think


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 15:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mat napsal:
.................................................Měl bych asi tu slivovicu trochu omezit Think

Toť otázka, buď je jí málo, nebo moc ???? d'oh!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 16:01  Předmět: Skvělý ! Měl bych asi tu slivovicu trochu omezit Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mate, tak hlavně nezapomeň s tú slivovičku na mě kamaráde né že ju všechnu vypiješ sám hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No ja budu muset vydelavat a od kvetba po zkouskovym, takze myslim ze kdyz budu kupovat letos, tak az na podzim, ale s tim zadluenim je to dost mozny.. uz ted mam abstak:-) Enjoy


  
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 18:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to tombarider Shadow 125cítka není zrovna drobeček - 2,30 m a 160 kg , mám co dělat,když jí mám vystrkat skrz 80 cm dveře... mad


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

TombaRider
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 18:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to teda neni zadnej chudacek to sou parametry dospelaka


  
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 19:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo,jo,je to dospělá motka, když jí postavíš vedle šestistovky, jsou až na rozdíly ve velikosti motoru stejný...


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 00:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Týša: moc šancí jsem tomu nedaval, ale svoji 11-ku jsem protahnul šedesatkama futrama Smile nechtal jsem tomu verit, ale po chvilce štelování to šlo song naštěstí.... jinak stála v garáži na mrazu


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 08:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš pravdu Martine, 60tkama opravdu proleze, já mám ten průšvih že se musím v chodbičce o něco širší než 2 metry otočit o 90 stupňů a tam jsou ty 80tkový dveře tak akorát abych se vešel-musím přizvednout zadní část a pootočit,naklopit,pootočit... mad ,pak to jde. Jinak sorry za mystifikaci.


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš si pořídit garáž ve který se dá jezdi a je po problémech. Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 leden, 2008 21:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

J mad á mám dveře 90 a ještě jsem musel 5 čísel vysekat abych jí dostal ven. Kolem nepojízdného auta to nešlo ale ven sem jí dostal holku jednu.


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr