Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 17:10  Předmět:  Rámeček pod SPZ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všichni, právě jsem oběvil obchod, kde jsem koupil rámeček pod SPZ. Je z plastu a chrom. za pouhých 200 Kč. Kdo by měl zájem jsem ochoten dodat.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 14:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já našel snad výrobce a tam je to za krapet jinou cenu :-) http://www.motogrip.cz/cenik.html klidně by jich mohl klub pár zakoupit s hezkým potiskem a prodávat za 100 Shocked
EDIT: aha, v chromu tam cenu nemají, ale mám od nich chromovaný, takže ho dodávají...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 leden, 2008 07:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX napsal:
já našel snad výrobce a tam je to za krapet jinou cenu :-) http://www.motogrip.cz/cenik.html klidně by jich mohl klub pár zakoupit s hezkým potiskem a prodávat za 100 Shocked
EDIT: aha, v chromu tam cenu nemají, ale mám od nich chromovaný, takže ho dodávají...

Foxxxi tvé iniciativě se meze nekladou. Je hezké říci klub by mohl zakoupit,ale zase to děláme mi členové co to musí zajistit Brick wall na Motogripu jsem byl a když si přečteš podmínky tak to vypadá trochu jinak. Je fakt že černé jsou pod stovku ale chromované jsou dražší a pokud by jsme chtěli nějaký potisk tak je to samozřejmě za příplatek a min počet 10 kusů.Tak si to spočítej a vyjde ti cena jak u dielera song A nevím jestli by se deset zájemců našlo.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 leden, 2008 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lazile je mi jasné, že to neobjedná pan Klub mad Napsal jsem to pro to, že kdyby to někoho zajímalo, určitě by to sem napsal a pak by se vidělo podle zájmu, jestli v tomhle směru vůbec něco dalšího zjišťovat, nebo ne. Pravda je, že jsem vycházel z ceny 64Kč za 4 barevný potisk a až později mi došlo, že je to za černý rámeček, což jsem následně uvedl v EDITACI


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 leden, 2008 16:06  Předmět: Skvělý ! jsem koupil rámeček pod SPZ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj LAZI. Já jsem loni pořídil stejnej jak o něm píšeš a vyšel mě na 200kč.(chromovaný) a myslím, že je to dobrá cena hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 leden, 2008 16:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj Navi, také si myslím že je to dobrá cena. A když je taková možnost proč ji nevyužít. Kdybych jí kupoval přes internet tak bych navíc platil poštovné, které dnes není laciné a co ušetříme na zboží pak dáme za poštu.
(Můj nazor) Ahoj Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 leden, 2008 21:16  Předmět: Skvělý ! ušetříme na zboží pak dáme za poštu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lazi, máš pravdu co ušetříš to na srazu propijem. drink hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 leden, 2008 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lazile, já bych prosím jednu bral, pokud se chystáš na Motocykl 08, tak by mě to stačilo tam, jinak se domluvíme jinak. Dík. Enjoy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 leden, 2008 15:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly jasně píšu tě do obědnávky.Přivezu to na výstavu, asi v pátek. Čauky Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 19 leden, 2008 12:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hoj Lazile, může prosit o jeden v chromu a poslat ho poštou?


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 leden, 2008 13:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Samo, během črnácti dnů dám vědět.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 leden, 2008 16:47  Předmět: Skvělý ! ramecek pod spz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj Lazi ten ramecek je za super cenu,ja jsem koupil (minulej tejden) uplne stejnej za 320 kc a ted si mne normalne nasral myslim tou cenou. mad Je to asi tim ze jsme kousek od hranic a u nas je vsechno drobet drahy. Za to kilodvacet co jsem dal navic mohlo bejt par pivek cus JS klatovy Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 leden, 2008 01:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jardo já jsem čekal skoro rok než jsem natrefil na pramen. Když bude zase něco zajímavého dam vědět.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 13:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, v Pá tam určitě budu ! Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 14:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey právě jsem tam volal, rámečky budou příští týden, hned jak přijdou tak ti ho pošlu. Ćau Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 15:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čágo nemaj taky rámeček na zadní světlo na 750 zajíma mě cena někde jsem to viděl za 600 kč třeba bude levnější jinak bych taky bral na spz ale nevím kdy a jak si to předat abych ti neblokoval prachy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 15:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čágo nemaj taky rámeček na zadní světlo na 750 zajíma mě cena někde jsem to viděl za 600 kč třeba bude levnější jinak bych taky bral na spz ale nevím kdy a jak si to předat abych ti neblokoval prachy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 16:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vojdo tak se domluv s Monkeyem a já mu pošlu dva a on ti ho předá?Nebo ho pošlu rovnou tobě?


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 leden, 2008 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedal by se koupit ještě jeden pro mne? Díky moc.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK jestli to není problém tak mi to pošli dej si tam něco na poštovné at nejsi škodnej škoda že neni teplo už bych mazal k tobě si budeme muset ještě počkat a díky Petr Vojík Nové Jirny Hlavní 75 PS 250 90


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr