Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechal bych to na volný příjezd na parkoviště o něco dřív. Tam kafe, cigárko. Můžeme se sejít mimo trasu Čerňák - Počky a přijet na to parkoviště ze strany od sídliště. Tam se dostaneme, ale určitě ne půl hodiny před vyjetím.


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 04:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím že je brzo, ale pokud bude počasí, já bych odtamtud zajel třeba na objed do Lesního hotelu u Loučně. Sakra už se nemužu dočkat a to to je ještě 73 dní.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je pravda že exzistují pravidla jak se jezdí v koloně ale moc lidí to nezná a pak bejvá problém se držet pohromadě, lepší je si najít místo a tam se sejít a vyrazit potom najednou do kolony je větší pravděpodobnost že se udržíme spolu při jizdě v koloně


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 11:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poslední informace od pořadatelů - sraz je na Benzině na dálnici směr Hradec, jede se do Poděbrad ale letos na kolonádu, vzhledem k opravě mostu, více na stránkách pořadatele. chopper chopper chopper


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 13:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můžu mít dotaz? Je to jako čopry všech značek, nebo motocykly všech značek... ? Díky...
Jinak o Poděbradech a těhle velkých srazících na náměstí jsem toho už hodně slyšela... našeptávání ..... Very Happy Very Happy Very Happy
( kromě té otázky...)...ale prej je to monstrózní...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jezdí tam všichni je to zahajení neberou se rozdíly je to pro MOTORKÁŘE


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Původně to bylo samozřejmě pro chopper HD, ale jak už to tak bývá Laughing jede kdo má dvě/tři kola Embarassed Ale Chopper&Cruiser převažuje supr


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 22:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey napsal:
Poslední informace od pořadatelů - sraz je na Benzině na dálnici směr Hradec, jede se do Poděbrad ale letos na kolonádu, vzhledem k opravě mostu, více na stránkách pořadatele. chopper chopper chopper


Tak, tak, zatím poslední info hovoří: "Sraz na benzince+Hummer centrum, není zastávka v Kersku, příjezd na náměstí z levé strany (oprava mostu), parkování za náměstím na rozšířené vozovce (je tam park).
Čekají hodně motorek a lidi remcaj na zastavený provoz.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 01:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jíťa - jestli uvažuješ, dej vědět a postaráme se o Tebe nice
To Mako - mluvil jsem s klukem od Haryků a zastávka bude.. Zatím to ale tají!! mad mad mad


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 09:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navrhuji po oficiální vyjížďce pokračovat do Křince ke známému, který prodává točenou kořaličku a odtud na oběd do Lesního hotelu u Loučně.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PS: Reklamní vzorek rumu byl k dostání na Motocyklu 2008. Mají slivovici, ořechovici, rum a menší vinotéku. Otevření obchodu zajistím. (příspěvek nešel upravit)


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 17:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Monkey : No já bych jela, ale jde o to, že bychom museli z Budějk vyrážet sakra brzo... na začátek dubna... se obávám, aby mi nenastydla prdýlka... Laughing
Tak uvidíme, jaké bude počásko... ale dík... Embarassed


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Naložto na vozejk a hurá ku Praze kdyžtak to můžeš zaparkovat u mě na zahradě ode mě je to už jenom deset km


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na oběd bych navrhoval Středověkou restauraci v Dětenicích s Loučení mám nedobré zkušenosti. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 22:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, vybornej napad, koralka a obídek ... uz se tesim, snad se do te doby vylecim a taky snad uz bude pekne pocasi .... jsem pekne nachcipana ...
Mrknu se na ubytko v okoli .... Enjoy


  
HondaMCH

Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud by jsme se pohybovali kolem Detenic, tak vim o ubytku v Libani ... 4km


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 09:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dětěnice taky můžem, to je taky kousek a cestou má chlápek muzeum Jawy kde má i Rumpál.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vojda napsal:
Naložto na vozejk a hurá ku Praze kdyžtak to můžeš zaparkovat u mě na zahradě ode mě je to už jenom deset km


Já bych jen nerada, aby nedošlo k mejlce... já bych jela ve dvou... Embarassed ..... Very Happy .... ale jela bych ráda, jestli mi to počasí a zdravíčko dovolí... díky moc...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 11:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy Very Happy To je v poho sice mě nic jiného nenapadlo ale pro upřesnění.Byla to jenom nabýtka na příležitostné zaparkování plechovky kdyby ste si chtěli ušetřit pár km v teple když vyjde počasí jenom dobře tak zatím čágo ať vám přeje počasí Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 13:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V muzeu v Rabakově je spousta pěkných kousků je tam i Čechie a další pěkné kousky. Mám v Seleticích chalupu takže to tam znám jak svý boty. Laughing M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr