Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 21:36  Předmět:  Jaká řídítka na VT600? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poraďte jaká řídítka mám dát místo origo, jsem dlouhán /186cm/, představoval jsem si vlaštovky, ale jak veliké? Jo a co brzda a plyn, budou krátký, jak se to řeší?

Líbí se mi třeba tyto:
http://motobazar.miramoto.cz/motorky/moto-shop/riditka/516/riditka-fehling-7806lbn-chopper/9110/


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

copak brzda a plyn to je sranda, ale musíš ještě nastavit kabely resp tahat kabely trubkama

výběr řídítek bych volil "pokus/omyl" nebo raději požádal na srazu pár dobrých duší o vyzkoušení posedu.

dej si bacha ať nesedneš na jedenácku a pak místo řídítek neměnil celou mašinu Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 09:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U bývalé manželčiny XV535 jsme chytli řidítka až na třetí pokus, ale nechci Tě strašit, teprv začínala a nevěděla co chce (co bych pro ní neudělal). Jo, museli jsme koupit novou nádržku brzdové kapaliny (naštěstí ji Yamaha vyráběla), protože byla uchycena pod strmějším úhlem a na rovnějších řidítkách by se pořád jako vylévala. Tak si dej pozor na sklon rukojetí. Jinak já na tu svou dávám delší představce a taky trnu, aby to nebyli vyhozené peníze. Co se týče bovdenů, y-shop prodává opletené i v prodpoužených verzích. Horší je to opravdu u drátů. Pokud Ti nevyjdou (asi opravdu ne) buďeš jich muset pár nakoupit nebo navštívit elektrikáře. To znamená volbu mezi: "S tím já se patlat nebudu" nebo "takhle jsem si to představoval".
PS: Řidítka se vyrábějí ve dvou základních průměrech 22 a 25mm, pozor na to. Třeba Virago má 22, ale Shadow 25mm.
"odkaz na bovdeny"




Naposledy upravil Jerry dne st 23 leden, 2008 12:14, celkově upraveno 2 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 11:42  Předmět:  d Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to mauser

daj bacha lebo original riaditka su priem.25 a tie co su na fotke su 22!
takze aby si nemusel menit vsetko co na nich je.
ak aj budes davat takyto rozmer-vysku-musis ratat s tym,ze budes muset povymienat vsetky lanka,kable,brzdovu hadicu...to nie je sranda.ja som to riesil minuly rok.nemohol som zohnat spojkove a plynove lanka,tak som tam dal nizsie rajdy aby som nemusel nic prerabat ale chcem tiez tieto vyssie.teraz to idem skusit dorabat,kupil som lanka na 600 vlx o 15cm dlhsie a verim ze to bude stacit a hlavne pasovat.
ak budes mat,alebo niekto ma ,s tym dalsie skusenosti budem rad ked sa o to podelite
barat Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tim elektrikářem je to nejsnažší - s tím si poradím sám. Elektrikařina je můj denní chleba. Průměr řídítek - dobrá připomínka, to jsem si nevšiml. Lanko plynu vidím že je na trhu, ještě pohledám co s brzdovou hadicí.


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 19:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

brzdovou hadici si nech udělat na míru a rovnou pancéřovou, dělá to kde kdo.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele stím průměrem já nevím jak nový řídítka ale starý řídítka takové ty do V mají průměr 22mm a ne 25mm a co jsem ještě slyšel tak všechny origo řídítka mají 22mm ovšem až na Haryky který maj 25mm song


  
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem zvedl svou línou pr***, šel do garáže, vzal do ruky šupleru a světe div se - řídítka mají průměr 25 mm.


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 11:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jaký to jsou už ty nový ???


  
Lexani

Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odpověď hledej zde:
http://www.shoc.cz/profile.php?mode=viewprofile&u=119
Mauser napsal:
Poraďte jaká řídítka mám dát místo origo, jsem dlouhán /186cm/, představoval jsem si vlaštovky, ale jak veliké? Jo a co brzda a plyn, budou krátký, jak se to řeší?


Každé fórum má funkci "Hledat".


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 16:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mauser: Dotaz kde jsi sehnal tu imitaci zdvihátek ventilů????????


  
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2008 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bylo to už na motorce když jsem jí kupoval.


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 02 únor, 2008 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau Mausere, ten průměr řidítka si radši změř, pokud máš amer. verzi, tak je to skoro na stopro 1 coul,všechny 1100 mají coulová řidítka a 600 možná některé taky,rozhodně bych dal pancéřovou hadici na brzdu, jak psal Petr.jinak já mám řidítka 1,20 m a ten posaz mi vyhovuje, pokud chceš takhle široká, tak ale nekupuj prasečí kost, to bys měl moc vykroucená zápěstí a dlouhou jízdu bys nevydržel Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 únor, 2008 02:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za názory, poprubuju na srazu kdo má jaké, tedy pokud mi půjčíte zasednout Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 červen, 2008 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Měnil někdo originál řidítka za rovné 80 - 90? Jak to vychází s lankama a hadičkou k předí brzdě? Nechce se mi to měnit, kdyby to bylo složitější. I tak se musí vyměnit představce. Měřím 180, tak nevím jak vysoké by to mělo být. Dá se na to použít tady to: http://highway-hawk.yshop.cz/montazni-sada-nastavcu-riditek-15cm-pro-honda-vt600+dp130767/
A kde se dají sehnat řidítka za rozumnou cenu? A a a co blikače do řidítek?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 červen, 2008 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

blinkry do řídítek:

ForBikers
yShop

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 červen, 2008 10:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U těch 90 asi budeš muset s delšíma lankama počítat... S vejškou je to na Tobě... někdo je má raděj níž ( drsnější vzhled) , někdo dá přednost vyšším ( pohodlnější, cestovnější)... Tak ať seš spokojenej s novýma řídítkama... Wink


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 22:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jeden dotaz: Abych nemusel použít originál představce, šlo by to obejít řidítkama: http://highway-hawk.yshop.cz/riditka-wishbone-pro-vybrane-modely-80cm+dp130705/ ?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bacha na průměr aby ti seděly díly ze starých řídítek

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 červenec, 2008 07:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No právě o ty díry se mi jedná (není díra jako díra). Nechci objednat řidítka a pak zjistit, že to nepasuje.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr