Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 14:57  Předmět: Nápad Nabíječka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak furt řešim dobíječku a nechce se mi dávat 1400 i víc když nová baterka do mé 600 stojí 900. Měl jsem půjčenou od kámoše dobíječku za 500- Ahle od 28.1. ji maj k prodeji v Lidlu. Kdybych ji nepruboval tak věcem z toho krámu už z principu nevěřim. Vše funguje a doporučuji Idea


nabíječka1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  69.54 kB
 Zobrazeno:  12693 krát

nabíječka1.jpg



Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dost dobrý TYP
asi si jí zakoupím...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 15:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo návod v češtině je ZDE

úryvek z manuálu...
Režim MOTOCYKL (14,4 V / 0,8 A)
Tento režim je vhodný k nabíjení malých
baterií s kapacitou menší než 14 Ah.
• Stiskněte tlačítko výběru MODE ,
chcete-li vybrat režim 1. Po provedení
tohoto kroku se rozsvítí příslušná LED
indikace  . Když se poté neprovede
žádný další krok, zapne se automaticky
elektronika s LED indikací
 a spustí nabíjení (s proudem)
0,8 A 10 %.
Probíhá-li tato operace bez problémů,
zůstane LED indikace  během
celého nabíjení svítit, až je baterie
nabitá na 14,4 V / 0,25 V. Jakmile je
baterie úplně nabitá, svítí LED indikace

, zatímco LED indikace
 zhasne. Nyní je k dispozici pro
baterii udržovací proud.

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne čt 05 březen, 2009 13:37, celkově upraveno 2 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není :-) odkaz vede na bílou stránku...


EDIT
tak už mi to jede, asi na 4. pokus Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 15:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX napsal:
Není :-) odkaz vede na bílou stránku...


EDIT
tak už mi to jede, asi na 4. pokus Enjoy


bylo to mojí chybou, už jsem to opravil

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 20:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám jí už 2 měsíce a tváří se v pohodě, překvapil mě český návod a rozšířená záruka song ...a CENA Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 21:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky do ní asi půjdu za to pětikilčo... moji asi 35 let starou, doma dělanou univerzální nabíječku aby člověk přenášel vždy jen po vydatném obědě Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 11:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

múj otec (Suzuki GSX 1400) ji má, už více jak rok, funguje bezvadně i jako udržovač aku, hodlám rovněž zakoupit. Dancing

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 leden, 2008 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupeno. Teda že bude malá jsem čekal, ale tohle?! Shocked Zatím se tváří, že nabíjí Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 leden, 2008 22:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky koupeno Very Happy , už je v plném záběru. Velikost ideální, doufám, že vydrží holka. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 leden, 2008 08:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem trochu na rozpacích. Aby se nabíječka rozhodla, že je baterka nabitá, tak jí musí nabít na cca 14,4V. Pak teprve přepne na udržovací režim. V autě mám starou umírající baterku a začátkem prosince jsem pro jistotu koupil novou a vozil ji v kufru. Včera jsem tu novou dal nabíjet, že je konečně vyměním a ani po 20 hodinách se ji nabíječce nepovedlo nabít ani na 14V. na stejné hodnotě byla mimochodem i večer i ráno po probuzení...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 leden, 2008 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nejsem si zcela jist jestli "po nabití" udržuje 14,4 je možné že těch 14V je právě udržovací napětí.

Chce to připojit ampérmetr a zjistit co přesně vyvádí

čím měříš napětí a jaký používáš měřící rozsah rozdíl 0,4V je možná v toleranci přístroje Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 leden, 2008 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasně, měření je jedna věc, provádím to nějakým digitálním multimetrem za pár stovek, ale ani nabíječka se nepřepne do udržovacího módu a staále nabíjí - jsou tam na to všechno led indikátory... v návodu je psáno, že po nabití se přepne do udržovacího režimu a indikuje to i ledkou s obrázkem plné baterky. To se ale nestalo a stále svítí půlka baterky, neboli dobíjení. Zas taková tragédie to není, baterka je nabitá, ale ta automatika pak ztrácí smysl...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 29 leden, 2008 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zkoupeno , otestuji

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 leden, 2008 15:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak FOXXXI, funguje to song , měl jsem baterku na nabíječce cca 8 hodin a dioda se přepnula do siglalizace "baterie plná". Dobíjel jsem baterku do motky, možná budeš muset mít víc trpělivosti z důvodu kapacity baterie, nevím. Na motku každopádně vše OK. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 leden, 2008 16:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je pravda, že autobaterie má 74Ah, ale zase nebyla moc vybitá a byla tam tak 20-21 hodin... Ted nabíjím starou baterku, tak uvidím, ale to zase nemusí nic znamenat, tahle už možná nabít ani nepůjde Smile Hlavně že nabíjí...

EDIT: tak stará baterie se nabila cca po 9 hodinách a nabíječka se přepla. Bud se tedy umoudřila, nebo je chyby v té nové baterce Shocked no nic, čas všechno ukáže. Koupě tedy nelituji Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem také zakoupil a zátím to vypadá dobře dobrej typ Very Happy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 únor, 2008 21:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zakoupil jsem ji taky a jsem nad míru spokojen.
Oproti stávající nabíječce nabíjí sice pomaleji, ale nepřebíjí a baterka již nevaří. V režimu MOTORKA je nabíjecí proud 0,8A. Vzal jsem měřák a potvrzuji, že v režimu MOTORKA při 14,4V přepne do udržovacího režimu a poté moje baterka brala udržovací proud sotva 1mA.
Zkoušel jsem i nestandardní situace a znovu musím pochválit. Při zatížení nabíječky v režimu nabíjení /například startování/ se nabíječka vypne. Zkratováním kontaktů při zapnuté nabíječce se nic nestane. Nabíječku není možno zapnout bez připojení k baterce. Poškozenou baterku nenabíjí. Malá velikost dovoluje si ji brát s sebou například když už baterka není zrovna spolehlivá. A ještě další plusy nabíječka se nijak zvlášť nepřehřívá, kabely jsou dostatečně dlouhé a pro ty co neumí dobře americky je přiložen dostatečný český manuál.

Cena je vyhovující a tak nezbývá nic jiného než konstatovat.
Deset z deseti SHADOW doporučuje tuto nabíječku Smile

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne út 05 únor, 2008 09:12, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 04 únor, 2008 23:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdo ji kde koupil? V Praze 29.1 neměli nikde ani památky po tomto "malém zázraku".
Nepřebývá náhodou někomu doma?


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 01:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prolezl jsem regály v Lídlu u nás v Nymburce a po nabíječce ani památky. Že by to k nám ještě nedorazilo? V kterém městě jste ji koupily ? Crying or Very sad Help M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr