Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 07:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hoši koupit byl problém. Akce začla 28.1. a hned ten den v 10 dopoledne jsem ji šel koupit do Rožnova pod R. Tam mi řekli, že už je vyprodaná Shocked , a že další už nebudou, ale ochotně mi nabídli, že zavolají do Valašského Meziříčí. Tam měli poslední 4 a jednu mi odložili. když jsem tam přijel, tak nebylo ještě ani třičtvrtě na jedenáct a kromně mojí odložené v kanclu už měli jen jednu! Shocked takže koupit ji byl opravdu problém...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 09:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zakoupena 28.1. 08 v 7 : 15 h v 9 : 00 h, pokus ozakoupení druhého kusu nevyšel, vyprodáno to vše v Brně. Prodejnu mám pod okny. Sad

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 09:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj pánové posílám Vám foto nabiječky co jsem koupil loni v zimě v LIDLu a za dvě stovky a je s přepíníním 2,6,12 Voltů nadijecí proud 600 mA je to asi obdoba té co prodávají teď čau Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vyslal jsem posla a u nás v Lídlu jich mají ještě 6 kousků

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne út 05 únor, 2008 10:07, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 10:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lazil napsal:
Ahoj pánové posílám Vám foto nabiječky co jsem koupil loni v zimě v LIDLu a za dvě stovky a je s přepíníním 2,6,12 Voltů nadijecí proud 600 mA je to asi obdoba té co prodávají teď čau Lazil


ta je úplně jiná... ta "naše" nabíjí 12V, je řízená procesorem, tedy mimojiné pozná, kdy je baterie nabitá a pak přepne na udržovací režim. A taky nabíjecí proud je podstatně vyšší: 3,6A. Ale zase za 2 kila se teda taky hodí Smile


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mam presne tu co ma Lazil a spokojenost.V nedeli jsem masinu nanatocil a po pulhodine na tehle nabijecce jsem mohl s Mirou vyrazit Very Happy


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 17:16  Předmět: Skvělý ! Půjčil jsem si od Mirka tu z Lídlu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojda. Půjčil jsem si od Mirka tu z Lídlu a od soboty až dodnes nabíjím a nic, tak asi odešla baterie aspoň teda doufám, že nabíječka nabíjí, ale je v pořád v signalizuje Stendap a né a né přepnout na jiný nabíjení. Tak nevím raději jsem včera obědval novou baterii Embarassed

viz.tady.
http://www.yacomi.cz/baterie-nitro-ytz10s-p-338.html


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na nabíjení ji musíš přepnout manuálně tlačítkem MODE a začne ti signalizovat nabíjení tou kontrolkou s poloprázdnou baterkou. Nejde to, pokud máš např přepólované kontakty, nebo je baterie po smrti Sad


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
jarin



Věk: 64
Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 750 Shadow US
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 únor, 2008 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

schvaluji te první typ Good mám ji doma již 3 roky a dosud ,,jede" jak FÍK Laughing ......nabíjel jsem s ní i 180 ampérovou baterii,pravda trvalo jí to trošku déle,ale nabila ji Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele jarinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 12:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://altmanmoto.cz/shop/al-300-pro-nabijecka-akumulatoru-p-1467.html


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 13:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takovou už jednu mám. Někam jsem ji po tom, co začala docela smrdět po spáleném plastu odhodil. Kdyby měl někdo zájem tak ji začnu hledat a věnuju ji.. Nevím kde je odkaz, ale spolehlivě funguje nabíječka od Admina a byla za stejné love..
Výrobek pochází od soudruhů z chiny, naměřené napětí a proud na výstupu taky neodpovídá..

Monkey


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 18:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem tu nabíječku od Petra dal v zimě klukům do Peugeota, tam je 110Ah a po 24 hodinách chytil dědek jak za mlada a to má už najeto 450 000 Km. Kluci jen nechápavě kroutili hlavama. Takže kup roku 08 Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 21:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já už jsem si vybral, mám ji doma,,,,http://www.moto-army.cz/stranka-ostatni-potreby-pro-motorky-19


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 březen, 2009 23:57  Předmět:  prodělek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Já jsem koupil před vánocemi nabíječku CTEK Vypadá stejně a se stejnými funkcemi jako ta z Lidlu. Koupil jsem ji v Bauhausu za 1900, takže jsem prodělal skoro 1500. Mad Sad
ahoj


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 březen, 2009 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taktéž 100% spokojenost

obrovská výhoda že při nabíjení čehokoliv nemusíš hlídat že baterku uvaříš, zkratuvzdorná, odolná proti přepólování

čekám až bude ta akce v Lidlu znova, namontuju jí napevno do ještěrky, která v zimě špatně startuje.

jediné mínus že při nabíjení ruší v garáži rádio Sad když nebudu línej tak to odruším

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 březen, 2009 10:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Posunul bych určitě garáž a máš po rušení Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 březen, 2009 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj , tak nevím mám nabíječku vedle rádia ,ale zatím jsem žádné rušení nezpozoroval ,,, song


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 březen, 2009 22:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tuhle samou?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 březen, 2009 22:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejlepší bude koupit kvalitní rádio..... Surprised

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 březen, 2009 22:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čauky , koupil jsem - H-TRONIC i pro gelové akumulátory 300 mA, ,,,


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr