Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:23  Předmět:  Sháním světlo na VT 750 r.v. 97 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Při zimní prohlídce garáže jsem objevil jednu nepříjemnost - v krytu světla mi praskl takovej ten zobáček, co drží obruč Sad ....jestli někdo máte tohle doma nebo tip kde se dá sehnat třeba i něco podobně hezkého - např i rampička s přídavnýma světlama, budu vděčný. Do Hondy půjdu až naposled Very Happy


svetlo 1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  153.32 kB
 Zobrazeno:  4959 krát

svetlo 1.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestě 2. foto - jak to tam nedrží :-(


svetlo 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  178.85 kB
 Zobrazeno:  4958 krát

svetlo 2.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to máš blbý Smile

co pořádný lepidlo to by snad uneslo

mám dobrou zkušenost s vteřiňákem co v sousední vesnici používá jedna nejmenovaná fma na lepení autodílů a je to dost dobrý. Drží 10x víc než "běžný" vteřinové lepidlo
nebo udělat zobáček z kaleného plechu a nanejtovat to


jinak já to říkám pořád "máš-li ruce volšový, nehrab se do motorky"

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To lepidlo mě hned taky napadlo, potíž je v tom, že ten puvodní zobáček tam už samozřejmě není... a nejtovat to? no, tak na to nemám ,to se přiznám bez mučení mad Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemusíš to nýtovat, ale můžeš tam ten plechový zobáček přilepit... uděláš mu delší plošku pro lepidlo, ať to líp drží a sposta lepidel tohle zvládne...


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná, jestli máš i to co tam chybí by mohl někdo zručný přiletovat stříbrem, to by nemuselo na chromu zanechat následky. Dalo by se uvažovat o přinýtování chybějíciho zobáčku ale to je spíše teoretická úvaha ale možná že by to někdo se zlatejma ručičkama svedl. Jinak tě asi výměna nemine. Visí na tom vlastně celý světlo a ryskovat to že při jízdě rozmlátíš parabolu by za to asi nestálo. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 leden, 2008 22:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míla má pravdu - navíc ty vibrace lepidlu asi moc na výdrži nepřidaj :-(.....i když kdyby se líplo na větší plochu ????


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 17:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny dnes jsem byl v Hondě na garančce a pro nějaké maličkosti na mášenu tak jsem se ptal na to tvoje světlo. Cena samotné zadní části "hrnce" je 2300 kč, parabola 1800kč a rámeček světla asi 1200 kč. Takže kdyby ti to někde za jízdy vypadlo, škoda by byla skoro dvakrát větší než nový náhradní díl, rozmlácená parabola a určitě pomlácenej nebo aspoň odřený rámeček. Já osobně bych asi neváhal. Čekal jsem větší palbu. Čusky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 17:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Mílo za informaci - taky o tom přemýšlím - asi to tak dopadne, že koupim nový díl - je to na jistotu Very Happy ...


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 leden, 2008 18:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čágo něco podobného jsem řešil u stáré motorky dají se sehnet pěkný šrobky vypadají jako nýty a musím říc že to nevypadá špatně dříve se to taky nýtovalo otáska pár korun a dvě dírky ale nové je nové


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr