Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 00:08  Předmět:  Bovdeny,náhony,schování,překrytí??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar,chtěl bych konzultovat jedno moje dilema. Už delší dobu přemýšlím co udělat s bovdenama a bužírkama u řídítek,neboť na těch mých "vlašťovkách" mi přijde že to ty černý bužírky "hyzdí". Jedna možnost je koupit dutý riserserty,udělat do řídítek díry a protáhnout obě strany eletriky vnitřkem,což by se mi zamlouvalo. Ale dostalo se mi různých názorů jako že ty moje řídítka průměru 25mm jsou na takový operace malý,nebo že kdybych se někde drobet "naboural" tak když se mi ty řídítka pohnou(což se mi za celou dobu ještě ani jednou nestalo) tak si ty kabely přecvaknu,nebo že samozřejmě jak tam udělám jednou ty díry tak již nezměním polohu řídítek kdybych potřeboval. No a nebo s tím udělat kompletně,to co bych musel udělat stejně a to prostě všechno navléct do nějakého chromovaného kabátu. Sice jsem viděl chromované návleky na bovdeny od Highway hawku,ale to je jen pochromovanej měkej plast a krom toho že to strasně rychle oxiduje,tak to ještě vypadá jako strašnej "KÝČ". Rád bych něco "kovovýho". Viděl že se vyrábí prodloužený náhon k plynu a ten vypadá super,vypadá to jako pancéřové brzdové hadičky(ta se dá samozřejmě použít jako bovden na spojkové lanko),sice je to celkem za dost "chechtáků",ale jsou výborný. Tak něco takového na kompletní bovdenový zmatek na řídítkách,ale nikde jsme to neviděl. Rozhodně lepší než názor jednoho kolegy,kterej mi řekl ať si to navleču do hadice od sprchy. Uvítám jakékoli nápady,názory či připomínky,neb se nemůžu rozhodnout co s tím,nebo jsme ještě neviděl něco co by se mi fakt líbilo a sedlo mi to. Dík Cool




Naposledy upravil Gunman dne so 09 únor, 2008 10:43, celkově upraveno 1 krát
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 02:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bowdeny se vyrábejí opletený chromovým drátem, jestli máš na na mysli tohle. Jinak nevím, sám se teď rozhoduji o budoucnosti mých řídítek a bowdeny s tím samozřejmě souvisí.
Díval jsi se sem? http://www.yshop.cz/default.asp?cls=spresenttrees&strid=226


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Malý příspěvek k tématu najdeš zde.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 09:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jerry: Jo tenhle článek jsem četl a taky mě právě přivedl k té eletrice v řídítkách,ale jak říkám,některí mě od toho odrazovali. Tak hledám další názory.Help Enjoy

To mauser: Jo tohle jsem měl přesně namysli,sice "pálka" jak cip,ale tak nějak bych i to představoval.S těma lankama pro plyn počítám určitě,ty jsem našel prodloužený dostatečně,ale na spojku a případně tu elektriku,kdybych jí nedával dovnitř řídítek jsem zatím nenašel nic jinýnýho. Sad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 15:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spojku dělaj taky. Mám ji na své 750.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 únor, 2008 18:01  Předmět: Skvělý ! Malý příspěvek k tématu najdeš zde. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO jerry : Malý příspěvek k tématu najdeš zde. Good

Přesně tak to je asi nejhezčí uspořádaní Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr