Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 19:44  Předmět:  jaké pneu? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na mou mášu přišel čas přezutí. Jaké gumy jezdíš ty a jaký máš zkušenosti.
Help Co si mám koupit?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 19:53  Předmět:  PNEU Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JEZDÍM MICHELINY- JSOU CESŤÁCKÝ A VYDRŽÍ ZHRUBA 16 TIS.KM SPOKOJENOST
KDYŽ JSEM ZKOUŠEL ZÁVODIT TAK JSEM MĚL MĚKČÍ DUNLOPY (555), DALO SE TO TROCHU VÍC NAKLOPIT, ALE VYDRŽELY ASI TAK 9TIS.KM- COŽ BYLO DOST PŘI STYLU, KTERÝ JSEM POUŽÍVAL
DPORUČUJI ZAJET DO REICHU- JSOU TAM ODOST LEVNĚJŠÍ Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Aki
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 20:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co se týče gum, tak pokud byste někdo chtěl Avony, dejte mi vědět, mám je možnost sehnat za dobrý ceny


  
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já obouvám zásadně dunlop - zadek k555, předek F24 ty dvě plošky velikosti dlaně je to co mě drží na silnici song


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 07:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já stejně jako Lemmy.


Obraz018.jpg
 Komentář:
Jinak se tady jezdí takhle.
 Velikost:  37.27 kB
 Zobrazeno:  14181 krát

Obraz018.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 18:58  Předmět:  pneu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hele Mako a na předku máš hřeby???

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 19:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co předek? Ale spodky pane, spodky mám jak ďábel.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jezdil Dunlop exedra (myslim že G 520). Pak nastal čas wýměny, a protože Dunlopka byla drahá, pořídil jsem si dotaženou Barumku s takowym diwnym wzorkem. Už to nikdy neudělam !!!!! Byla sice hodně lewná, ale za mokra se s ní nedá jezdit.
Takže příště obětuju klíďo wíce peněz, protože mi po pár jemnejch podklouznutích došlo, že na tomhle se nesmí šetřit.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 prosinec, 2006 21:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Aki: mají Avony bílé kordy? jsou to dobrý gumy?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 prosinec, 2006 22:22  Předmět:  OK Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PE´to, dunlopy se dělají s bílou bočnicí

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 08:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vím ty jezdím, ale kde je mají skladem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 prosinec, 2006 08:15  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

skladem asi nikde -to se musí objednat

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

PyroSh
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec, já používám Metzeler Maraton. ME88 předek i zadek. Teď se myslím značí ME880. Jsem s něma dost spokojený. Předtím jsem měl Pirelli Route66 a na vodě se mi zdály být trochu klouzavé. S Metzelerkama zatím nemám problém.


11500111_ME_88_Marathon.gif
 Komentář:
 Velikost:  15.1 kB
 Zobrazeno:  12709 krát

11500111_ME_88_Marathon.gif



  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já budu taky letos přezouvat - nemáte někdo zkušenost s bílou bočnicí + jak to vypadá na mojí barevný kombinaci zeleno-slonová ????


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To- Johny,mám stejnou kombinaci -slonová kost+zelená. Když zavřu oči a představím si to s pneu-bílé boky. Podle mě to musí být EKCELENTNI. Very Happy Confused Já sem bohužel , nazul na zadek BRIGEDSTONE , bez bílých boků, á-3950kč, jiné neměli. Sad Sad Sad


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 22:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bílé boky jsou krásné, ale hned si k nim kup kbelík mazláku- osvědčilo se na udržení bílé opravdu bílé

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 22:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To-BEECH- was is das mazlák? Já znám z vojny mazlavý mejdlo a to nebylo bílé. Very Happy Very Happy Smile Smile Aby bílá byla bělejší, na to bych rači použil lanzu a nebo vizír. Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Enjoy Enjoy


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 22:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ano ,mazlák = mazlavý mejdlo- mně se nejlépe osvědčilo na mytí bílých boků od brzdného prachu, ničím jiným-co by nepoškozovalo gumu- to tak dobře nešlo

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 22:25  Předmět:  pneu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To- BEECH, mazlavý mejdlo? To by Mě v životě nenapadlo. Very Happy Very Happy Dík za informaci, Good Good Dobrej tip. Halt človek se v životě pořád musí učit a nikdy není dost chytrej. Smile Smile Díky!! nice


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 11:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo a bacha - s brzd. destičkama se mazlák nemá rád Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr