Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty bílý " LEMMY Very Happy Very Happy Very Happy " jsou fakt pěkný Very Happy . Jen ta údržba mě trošku děsí, ale asi se to dá. Koukám na profil Petra a vypadaj pěkně - aspon se mi teda zdá, že máš na biku kombinaci s tou slonovou bílou co mám já. Jo, s tím by to myslim šlo Good ...jdu se po nich nekde podívat Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 12:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám je objednaný od vánoc a zatím přišla jen přední a na zadní čekám Shocked

na čištění používám tekutinu v pompičce na čištění AL disku kol a mám rozpuštěný mýdlo

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže čakáš na ty Dunlopy, jestli jsem to dobře pochopil. divikm se, že maj tak dlouhou dodací lhůtu Surprised . A jak často tu musíš vlastně čistit? Jde to dolů?


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 13:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

špiní se hlavně zadek a to především podle toho jak hodně brzdíš a jak hodně je prachu. Čistím když mám náladu.
Prach jde dolu dobře, brzdové obložění špatně.

čekám na ty K555 a už je načase, dneska obvolám jiné prodejce

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K555 jsou nejlepší !!!!! koupil jsem ji už z podzimka na www.hamletovygumy.cz za 2400,-CZK (byla v akci) tak to zkus třeba ji ještě maj.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 15:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sorry oprava je to www.hamletovygumy.net


  
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 15:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Od ¨hamleta¨ mam taky gumu. Poprvý, co mam tuhle mašinu, tak jezdim na gumách, co udává Honda, (předtim, jsem měl vzadu širší, a ve předu nižší) a je to SAKRA znát. Navíc jsem, nazul dopředu ne zas tak chopráckou gumu Michelin pilot activ. Zatim spokojenost, uvidim, co vydrží.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
majk1911
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 27 květen, 2008 07:58  Předmět:  bezdušové pneu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar.
Chtěl bych se zeptat jakej máte názor na použití bezdušovejch pneu na "dušovejch" ráfcích.
Jde mi oto jestli se smí použít bezdušovka (samozřejmě s duší) na vyplejtanejch ráfcích kde se má používat guma TT.

Dík


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 říjen, 2008 19:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebyl by nějakej aktuální tip na gumy s bílym bokem? pomalu mě to čeká, v březnu bude technická a s timhle o tam mám už to asi neprojde Smile

http://www.pneumatiky-pneu.eu/dunlop/dunlop-k555_336.html

tady jsou za 3 ale bezdušovky...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 říjen, 2008 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MarŤas, Dunlop K555 jsou osvědčený !! Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 říjen, 2008 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s tim počítám, jen nevim zda se můžou použít tyhlety s dušema...?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fujtajbl ve spolek Enjoy

Tak vybírám ty gumy a rád bych si ověřil kompatibilitu s mojí mášou....

http://pneu.superpneumatiky.cz/cz/pneumatiky/moto/dunlop-120-90-b18-k177f-65h-tl-www.html

http://pneu.superpneumatiky.cz/cz/pneumatiky/moto/dunlop-170-80-15-k555-77h-www-tl.html

Mrkněte prosim jestli mi jdou k máše Very Happy Ta přední je 120/90 - 18 v manuálu ovšem píšou 100/90 - 18, tak nevim. Navíc dle označení asi bezduškovky...

Dík


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 15:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martine co tam máš vepředu teď? asi 120ku že jo...

Duši bych u drátového kola dával zaručeně,,,,


Jinak tvůj výběr je správný
někde ve fóru budou vypsány všechny www gumy co na VT1100 jdou použít

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 15:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to právě nevim, co tam teď mám Confused
asi se vydám na průzkum.... to je mi jasný, že duše tam bejt musí, jen jsem nevěděl, jak to funguje když je ten plášť bezdušovej, jestli tam tu duši teda dostanu Smile

To by bylo nemilé překvápko nandat plášť, začít pumpovat a ono ejhle Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 16:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já myslel rozměr, psal jsi že ti píšou 100/90

bezdušové kolo bude držet i na drátěném kole, dává se tam límec ale dráty se trochu pohybují a mohou ho propíchnout - narušit

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 20:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no zitra to omerim nebo alespon omrknu jestli se tam vejde ta 120, dusi tam dam urcite, takze limec nebude potreba. Diky Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

límec tam nech taky

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 leden, 2009 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aki napsal:
co se týče gum, tak pokud byste někdo chtěl Avony, dejte mi vědět, mám je možnost sehnat za dobrý ceny


Ahoj a kolik by tak stála zadní papuč s bílym bokem od AVONU 170/80-15 a přední 120/90-17 (taky bíly bok) ?


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 15:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejlevnější avonku jsem našel na zadek za 2.800, s bílym pruhem už jsou pak stejně dryhy jak ta dunlopka.. cca 3200


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr