Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 21:42  Předmět:  Káblíky ke svíčkám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
rád bych požádal o pomoc ohledně káblíků ke svíčkám. Od dob Jawy jsem vídal pouze červené. Rád bych šel do jinak barevných (jiných než mám na Hondičce nyní) ale něco na nich visí. Nevím co to je - poradí někdo?
Díky
Martin Help


dotaz svicky_w.JPG
 Komentář:
 Velikost:  162.68 kB
 Zobrazeno:  5353 krát

dotaz svicky_w.JPG



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 22:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vím jen že to není originální...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak že hurá do standardu? Normálně káblík na jedné straně do fajky a na druhé do cívky... tak nějak žejo. song

Otázečka, na www jsem někde natrefil na portál kde lze mrknout na schemata modle výrobce, motorky a typu normálně rozklikat jako v servise když se objednávají díly a dá se mrknout jak je co smontované. Adresu jsem si nepoznamenal.
Pomůže někdo? Help


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky .. Cool


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 23:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

připojit se ke vzdálené ploše na adresu 69.213.66.54 pomocí start, programy, příslušenství, připojení ke vzdálené ploše


já mám MS Vista a nevím jak je to u XPček ale asi podobně

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 09:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

u XP je to stejné, jen za příslušenstvím musíš zvolit ještě Komunikace


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je super.


  
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 13:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové no to je super. Good
(ten zdroj na který jsem koukal byl trošku jiný bylo tam rozkliknutí přes obrázek motocyklu - tímto je to ale nahrazeno)
Mám otázečku kdo pomůže s určením, modelu mašiny když některé VIN položky nenašel ve VIN table ani podle typu mašiny se mi neshodují. Pak mám asi problemy s náhr díly protože kupuji na něco jiného než mám.
Dík
M


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr