Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 02 březen, 2008 20:58  Předmět:  laufy vt 750 tlumič Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevíte někdo jak vypadá vnitřek výfuku ze 750.


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 02 březen, 2008 21:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uvnitř jsou přepážky a průchody.... Bude dlouhý vrták, nebo uvažuješ o celkové změně...
Jestli chceš, kontaktuj Hannyho, má původní svody 750 a k tomu má dodělaný otevřený roury se super zvukem na úroveň zadního kola. Vypadá to moc dobře a určitě najde i nějakou fotku..
kontakt:774 480 091


  
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 02 březen, 2008 21:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

budu chtít kuchnout originál, kterej sem dnes koupil, ale nevím, jak to vypadá uvnitř výfuku, myslím tím tu zadní kouncovku. mám to 2 do 1 a tak proto bych chtěl vědět jak a kolik těch přepážek tam je. někde jsem viděl i nákres, ale už nevím kde a nemohu to nikde sehnat


  
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 02 březen, 2008 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli si to dobře pamatuju, tak konec je jenom ucpávka. Hele, zavolej Hannymu, on to samý dělal na původním výfuku. Měl stejný systém.


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 00:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to na titulní stránce v stáhnout > technika > VT750 nákres výfuku, ale co jsem viděl na www.sa750.com (stránky mi už dlouho nejdou načíst), byla přepážka číslo 2 místo přepážky číslo 3 a trojka tam vůbec nebyla což je logičtější (2v1). Už jsem sem dával příspěvek na toto téma, ale nemohu ho najít.
Pokud se rozhodneš upravovat origo výfuky, je nejjednoduší vzít dlouhý vrták o vnitřním průměru těch dvou trubek co ti vzadu vykukují z té velké a provrtat tu první přepážku co mají uvnitř. Nejdřív lehce protočit, nebo poklepat 20x600 místo důlčiku potom 8x600 pak 12x600 a nakonec 20x600. Já měl 20 jen 400 dlouhou, ale ten už byl krátkej a podařilo se mi to až na několikátý pokus a to byl uchycený až za krajíček proto doporučuju delší. Taky jsem musel o otáčku přidat bohatost směsi. Originál je 2 a 1/4 otáčky, já k tomu přidal ještě jednu. Pokud odvrtáš jen zadní přepážku, pouze pootevřeš jeden válec a bude Ti to vibrovat a nebude to ono. Jestli chceš tak zavolej. Jinak to mam vytisklé z toho sa750 a tak jestli pojedeš na výstavu, můžeme se domluvit. Je tam nákres návod na vybrakování a seřízení bohatosti. Jestli ne máš už jen přítele na telefonu.




Naposledy upravil Jerry dne po 03 březen, 2008 10:44, celkově upraveno 1 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 10:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jeden významnej stavitel HD Míra Žižka, mi jednou radil, že v případě že si můžu dovolit znehodnotit originál, tak stačí prorazit přepážky kulatinou pr 20-22mm .... u VT 700 jsem to provedl a mělo to zvuk jako bejk. (potom doladit karburátory!!!)


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 17:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vrtej a vrtej, průměr 25 až35 mm a až to bude vono tak přestaň. supr .M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 17:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky du do toho, včera jsem vydražil na ebay.de origo lauf za 3,5€ + 15€ poštovný tak to klidně zkusím. Za ty love song těžká lambáda. Dík za rady a budu zkoušet až to bude vono.
Ve vnorovicích už to snad budu mít.


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen vrtej pouce vždycky tu první přepážku. Horní je blíž, dolní o kus hloub. no a velikostí děr se dá ladit Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

UŘEŽ,TU KONCOVKU ÚPLNĚ, TO BUDE TEPRF, NĚCO, ASI JAKO JÁ vztekle se válet . NECH TO DVA VEN !!!! Enjoy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

žádný dva ven, chci aby to bylo stále jako retro, jenom zvuk musí být redy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 březen, 2008 21:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pat napsal:
díky du do toho, včera jsem vydražil na ebay.de origo lauf za 3,5€ + 15€ poštovný tak to klidně zkusím. Za ty love song těžká lambáda. Dík za rady a budu zkoušet až to bude vono.
Ve vnorovicích už to snad budu mít.


nevydražil jsi jen těsnění? Smile

jinak by to byla supr cena...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

neboj Petře vydražil jsem celej vejfuk. už mi došlo kolik přesně budu platit, tak celkově i s poštovným 22€
to de, ne?


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pate. Enjoy
Tak to je super cena Good hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 17:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdar NAVI. v sobotu přijedu na veletrh, budeš tam?


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pate, jsem tam v sobotu i neděli budu se těšit kamaráde.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 19:47  Předmět:  Laufy VT1100 C2 ACE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové.
Help Popíšu svůj problém: Mám VT 1100 C2 ACE a když se podívám na výfuky jsou 2 samostatné. Horní tlumič je však spojen se spodním tlumičem a to tak že v rozteči ca 20 cm jsou navařeny kolena na horní a spodní tlumič která jsou spojena rourou ca 15cm ve vodorovné ose tlumičů. Uprostřed roury je spojovací objímka. Vypadá to dost divně ale sváry u kolen vypadají profi ale není to však chromované. Poslední dobou navíc není zvuk z výfuku čistý ale kovově zvoní jakoby padal hrnec ze schodů mad .
Chtěl bych se zeptat zda jste někdo s tímto technickým řešením nesetkal neboť v servisu mi řekli že je to OK. Mě se zdá že to OK není a na fotkách ani v reálu jsem to neviděl a neviděl jsem také nikdy horní lauf spojený se spodním. Nevím také zda múže být kovový zvuk způsobený uvolněnou přepážkou nebo něčím ve výfuku např omezovačem výkonu.
Díky moc za pomoc.


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 20:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

neporadim ti cim to je, ale ten lauf je takhle delanej, mam to tak taky...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 22:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to hrozny kdyz jedu na masine tak je to jakobych tahl za sebou hrnec. Pri nizkych otackach na vyssi rychlostni stupen to mlati jako kdybych bouchal do hrnce. Masina zkratka neprodukuje cisty dunivy zvuk. :-(
Dík


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě to dělalo něco podobnýho a nakonec vylezl vnitřek tlumiče i s trubičkou a prostě to víčko urezavělo. Povedlo se mě to ceočkem spravit a ani to neodnesl chrom. Pro jistotu jsem udělal oba výfuky a dobrý. Koroze je prostě sviňa. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr