Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kuboš
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 březen, 2008 22:34  Předmět:  25KW Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdarec klucíííí,
mám mensi dotaz, kolem zari me bude 18mnact a chci si delat papiry do 25kw...ale mam vybranou motorku ktera ma kolem 30Kw. Slysel jsem ze by se to dalo nejak priskrtit v autorizovanym servisu ale nevim co je na tom pravdy a potom ze bych si to zase nechal otevrit! Potreboval bych poradit co a jak...cetl jsem si tady clanek o 25kwatech a jak jste tam nekteri psali ze policajti nestavi motorky a kdyz zastavi tak ze se nedivaji poradne do technicaku..nevim nahoda je blbec a mohly by z teho byt pekny problemy..prosim poradte! Help diky moc KUBOŠ chopper


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Úplně nejlepší je nechat si to oficiálně přiškrtit se zápisem do TP, a hned to nechat otevřít, takvý motky se potom i líp prodávaj.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 15:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jak říká Lemmy je to cesta nejmenšího odporu a je to jistější i levnější. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zjisti si u ofic. prodejce(nejlépe přímo u dovozce), že to jde seškrtit, technicky i úředně, technicky to jde skoro vždycky, ale záleží za kolik? Se zapsáním do TP, může být, neřešitelný problém - pokud nemá dovozce 25 kW homologováno v ČR. U starší motky 2001 a dolů bývají problémy. Shhh Shhh

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám v techničáku třeba 25kW... a že by byla škrcená bych neřekl Laughing
Mám to dovoz z německa a tam prej platej povinny za vykon a ne za objem a tak asi šrktěj a škrtěj ...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kuboš
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 březen, 2008 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky moc...už mám jasno song
KUBOŠ


  
HondaMCH

kuboš
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 20:35  Předmět:  25kw Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cauky klucíííí,
mám problem jak svina, byl jsem se ptat v autorizovanym servisu jak jste me mnozi z vas radily a tam me rekli ze se to uz nedela ze to ministerstvo zakazalo, pred rokem to jeste dedali ale tedka je to zakazany! Ze ti co si to nechavali zavirat tak ze si to potom nacerno otevreli a byly z teho akorad prusery! Nejsou na to homologace takze to asi neklapne
Pani me potom rekla ze kdybych si dovezl motorku z venku a byla by uz prepsana na 25KW tak ze by to tady museli prihlasit uz ze to ma tech 25KW, takze by to bylo ready ale problem je v tom ze na nemeckych strankach co jsem se dival tam nebyla ani jedna!! divam se po SUZUKI VL 800 a nebo YAMAHA XVS 650 drag star clasic! A tyto masiny v 25KW je problem sehnat jak svina! nevite jak to jinak udelat a prepsat to na tech 25KW?! Prosim helpnite Help
diky KUBOŠ


  
Qwerty
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo můžeš nechat tech 30kw v techničáku, ale musí ti vyjít poměr výkon váha nepřesahující 0,16kw/kg


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

156kg to asi má, nepletu li se

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na www.tipmoto.com je spousta dovezených motorek s výkonem do 25kW. Chce to jen si něco najít a nemáš co řešit Laughing M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 21:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj
hezká vosa s 25kw

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
me2d
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 05 květen, 2008 23:44  Předmět:  A NEBO Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

... Treba poridit VT125 vypada stejne ma zvuk jak sekacka a 12kW
... ale pst. ja ti to neradil. :-)


  
HondaMCH

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 květen, 2008 15:58  Předmět:  re: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo zkus www.megamoto.cz a tam se poptej mívají je tam dost často třeba i 750 s 25kw papírama...


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 11:02  Předmět:  Re: re: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Alaram napsal:
nebo zkus www.megamoto.cz a tam se poptej mívají je tam dost často třeba i 750 s 25kw papírama...

Zdravím A na co proboha 750satku s 25Kw ja mam vt750 s 35Kw a poměr váha/výkon
0,13a nějake drobné. byl jsem se zeptat i v autoškole a řekl mi ze s řidičakem do 25Kw nebo poměr kg/kw 0,16 stim můžu v pohodě jezdit. Jinak na www.motorkari.cz je o tom diskuse že prý to musí splňovat oboji a jine blbosti. počítá se to z maximalni váhy to největší číslo v techničáku.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 12:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cau tak musis splnovat oboji mel jsem stejny problem a musel sem to nechat uzavrit na 25 kW jinak policie bude delat problem .... Ja si to nechal uzavrit na 25 kW v Honde a stalo to 2200 a oni ti daj papir ze to mas uzavrene a nechas si to prepsat .... jinak meli by to delat vsude v origo dilnach akorat se neptej jestli ti to otevrou budou blbe koukat Very Happy me odkazal na nejakou sokroumou dilnu at si to necham otevrit bokem proste ale stale mam 25 ... mad


  
Lexani

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Networ napsal:
cau tak musis splnovat oboji mel jsem stejny problem a musel sem to nechat uzavrit na 25 kW jinak policie bude delat problem .... Ja si to nechal uzavrit na 25 kW v Honde a stalo to 2200 a oni ti daj papir ze to mas uzavrene a nechas si to prepsat .... jinak meli by to delat vsude v origo dilnach akorat se neptej jestli ti to otevrou budou blbe koukat Very Happy me odkazal na nejakou sokroumou dilnu at si to necham otevrit bokem proste ale stale mam 25 ... mad


Včera jsem se na to ptal a nemusíš. ja nevim všude jsem hledal a nikde takovou změnu zákona jsem nenašel jen na www.motorkari.cz a když už mi todle řekl i učitel z autoškoly kerý by měl mít o tomhle přehled.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 12:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jen si neumím představit Četníka s kalkulačkou jak počítá jestli jo a nebo ne a blbců je u policajtů víc než dost Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 12:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Já jen si neumím představit Četníka s kalkulačkou jak počítá jestli jo a nebo ne a blbců je u policajtů víc než dost Sad M.P.


Já taky ne proto se to píše do malého TP. Very Happy


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 12:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady to je.


tp.JPG
 Komentář:
 Velikost:  28.99 kB
 Zobrazeno:  11920 krát

tp.JPG



Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 01 duben, 2009 20:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se koukni do vyhlasky a tam je misto .... nebo .... je .... a ... takze musis splnovat oboji jak prepocet tak kilowaty a ucitel autoskoly ma asi stary zakon
Very Happy ....


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr