Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 23:27  Předmět:  diferenciál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel mi trochu unikal olej a to mezi diferencialem a kolem. Měl jsem za to že bude vadný simerink. Po demontáži kola jsem ale zjistil že olej k mému překvapení prosakuje přímo na odlitku a že tam je buď mýma očima neviditelná prasklina nebo špatný odlitek prostě nevím. Znamenalo by to asi výměnu vnitřního víka diferenciálu nebo to zkusit to něčím zalepit ale čím. Kdyby někdo věděl o novém dílu byl bych rád jinak mě návštěva Hondy a koupení nového dílu nemine. Nemám ani potuchy co by za to chtěly. Help Think d'oh! M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 01:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro co je to za materiál? Na většinu kovových a nekovových (magnetických a nemagnetických ) konstrukčních materiálů se používá široká škála výrobků od Fy LOCTITE. Dělají od tekutého těsnění až po lepidla pro konstrukční spoje, které vyžadují vysokou odolnost na radiální nebo axiální zatížení. Jsou to většinou ale speciálky, takže hledat rovnou u distributora, nebo jestli máš někoho někde ve strojírnách.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 02:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Material je hliník, koukal jsem na lepidla typu tekutý kov ale moc moudrej z toho nejsem, jde ale podle mě spíše o zalepení nějakého póru v materialu než o nějaké nároky na mechanickou pevnost, měl jsem to vyndaný a je to alespoň 10 mm silný odlitek zpevněný ještě žebrováním tak uvidím Smile M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 09:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O weekendu, nejspíš v sobotu budu mluvit s klukem ze strojíren. Řeknu mu o tom a na tu trhlinu by se dalo ještě použít leptadlo, kterým se zkouší zda je odlitek celistvý. Má to měnit barvu v místech, kde je větší prasklina nebo je materiál poréznější. Potom se nanaší onen zázrak, který to vyplní..
Napadá mě, zavolám mu, řeknu mu to a výsledek ti řeknu, nebo rovnou přivezu. Byť se v tomto případě jedná o produkty měřené na ml, ceny se zde pohybují od několi stovek výš.. Bohužel..


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 22:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes mi to nedalo a dal jsem se do laborování a hledání problému a oťukával místo kde to prosakovalo a ehle najednou jsem byl vevnitř. Je tam v hliníku pecka velikosti hrachu ale není skrz a tak jsem udělal díru pětkou vrtákem vymyl tetrachlorem a koupil tekutý kov dvousložkové lepidlo od Patexu s práškem přímo na hliník a zalepil a nahoře udělal ještě takový hřibeček. Po hodině už to šlo opracovat jen pilníkem tak uvidím ale myslím že to musí držet. Čas to ukáže, jinak asi jedině vyměna Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 březen, 2008 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, vedu v patrnosti..


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 02:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jsem zapoměl, nový díl stojí 4220 Kč. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 10:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdyby to nepomohlo, tak to nech zavařit ....... vzhledem k tomu že zavaření takovýhle dírky se dá zvládnout obrazně řečeno mezi dvěma kousnutíma do svačiny, tak by to vyšlo levnějc než nějaký lepidlo (počítám flaška rumu by to měla spravit).


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 13:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy už je to zalepený a vypadá že lepidlo přilnulo dobře, zkoušel jsem to nožem a vůbec se nechytne jedině pilník, snad zo bude dobrý Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 15 březen, 2008 22:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes proběhla testovací jízda a po oleji ani památky, tak snad to bude dobrý Smile M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr