Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 08:34  Předmět:  Zámek řízení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

[color=#] [/color] Prosím o pomoc, koupil jsem shadowku a předchozí majitel mě zapomněl říct, že nemá klíč k zámku řízení, vím, že je to taková ochrana na oko, ale i přesto poradíte mě někdo jak ten zámek vytáhnout, abych tam mohl dát nový? Brání tomu jakýsi nýt, nebo nevím co to je. Nechci nic pokazit, máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 10:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

běžně bejvá zámek řízení a zapalování na stejnej klíč, takže máš asi něco z toho už měněnýho, já bych to vzal k zámečníkovi .... ten to vyndá rozebere a nastaví ti zoubky v zámku tak, aby byli oba na jeden klíč.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 10:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jinak nevim co máš za model ale u sc-18 je zámek přišroubovanej zespod ke spodním brejlím dvěma šrouby.


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 11:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemmy napsal:
běžně bejvá zámek řízení a zapalování na stejnej klíč, takže máš asi něco z toho už měněnýho, já bych to vzal k zámečníkovi .... ten to vyndá rozebere a nastaví ti zoubky v zámku tak, aby byli oba na jeden klíč.


já mám hodně rozdílnej zámek řízení a zapalování. Asi na tom bude tazatel stejně.
Nejsem si zcela jist, ale zámek řízení má své číslo - štítek a měl by jít dovyrobit.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 12:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přesně tak, klíč (respektive zámek) od zapalování je úplně jiný (větší), jde mě o to jak ten zámek řízení vyjmout, je tam právě nějaký "nýt" nebo co, je to model z roku 92, když se zámkem trochu pohejbu, tak je vidět že by se mu chtělo ven, ale brání tomu ten "nýt" (nebo nějaká západka) která brání vyjmnutí směrem k sobě


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 12:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když už jsme u zámku řízení, mohl by mě někdo polopatě vysvětlit jak se stimto pro mě záludnym mechanismem zachází? Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 březen, 2008 12:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten nýt je tam naklepnutý a má na sobě drážky tak až ho budeš vyndavat musíš sním točit ne moc! Nemá to závit jako šroub na kterou stranu ale nevím aspoň takhle to bejvalo dřív na starších motorkách je dobrý ho nestratit a neponičit špatně se schání novej. Když to nepujde skus toho zámečníka měl by si poradit i bez vyndání.


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jednoduše, zastrčíš klíč, pootočíš s ním a celý zámek klíčem zastrčíš dovnitř, pak klíčem opět otočíš a řízení je zamknnuto. mám pocit že na Jawách a ČZtách to bylo v podstatě stejné. Já jen musím při zamykání mírně pohnout řidítky, aby to zapadlo.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
majk1911
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 00:41  Předmět:  zámek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prostě to člověk zamkne jako babetu Very Happy


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 12:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak. Viděl jsem video kde u nějaké silnice za to jen šikovně trhnul a bylo po zámku. Pokud jdu od motky dávám raději podkovu na kotouč přední brzdy a na delší stání pokud jako snad každý řetěz.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 13:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Přesně tak. Viděl jsem video kde u nějaké silnice za to jen šikovně trhnul a bylo po zámku. Pokud jdu od motky dávám raději podkovu na kotouč přední brzdy a na delší stání pokud jako snad každý řetěz.


bylo by lepší žít v zemi kde by se nekradlo... Exclamation

žasnul jsem Norsku tam lidi nechávají kola a malé motorky na zastávkách autobusů bez jakýchkoliv řetězů a zámků

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

njn, to je holt asi jiná mentalita... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někdo má štěstí, a má zámek řízení přímo v zámku zapalování Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 březen, 2008 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pořádnej řetěz, za kandelábr to jistí.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 15 březen, 2008 07:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Simox napsal:
Někdo má štěstí, a má zámek řízení přímo v zámku zapalování Enjoy



ale to je pouze první modelová řada 1983-1987 (ta má spínačku u přístrojů) zámek a přístroje maj řešený jako VF 700/750 S

proto jsem psal že je třeba upřesnit model motky, bo nemaj všechny shadowy stejnej systém (já mám pro všechny zámky schodnej klíš a řízení zamykám jen otočením klíče.


  
Lexani

srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 09:21  Předmět:  nýtek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem to vyfotil, by me teda zajimalo jakym zpusobem se "ta vec" u zamku da oddelat, ja jsem si scvakl palec klestama kdyz jsem se to snazil vytahnout, nemate nekdo na to figl?


zamek.jpg
 Komentář:
 Velikost:  114.61 kB
 Zobrazeno:  13575 krát

zamek.jpg



  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby to šlo tak snadno, tak by tam ten zámek byl na nic. Napadá mě pouze pilníkem udělat plošku, důlčikem důlel a opatrně postupně odvrtat.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nojo to me taky napadlo,ale ja chci pouze vymenit ten zamek a dat to zpet, to bych musel sehnat ten nyt novej a nekdo uz tady psal ze se to spatne shani


  
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 13:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak přesně tuhleten zámek mám taky, asi před dvouma rokama jsem v něm zkroutila klíček do vývrtky, až se v půlce přeloupn jak sejra... Myslela jsem, že to budu řešit, ale nakonec to jde i bez něj... Smile Nikdo mi Heduš ještě neštípnul a to že chudák postává taky leckde... znáte to... dovči... akce... mám řetěz, zámek na kotoučovku...
Ale rada by taky bodla... že bych Heduš trochu rozmazlila... nice


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 16:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi kup novej zámek, a starej bych nechal odemknout zámečníkem- v nejhorším odvrtat

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr