Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 březen, 2008 15:40  Předmět:  Prodám svoji VT1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak přátelé už je to tu znovu, na podzim jsem si to s prodejem rozmyslel, ale teď už asi bude muset máša z domu určitě... Potřebuju 4 kola na ježdění do práce, jelikož firemní auto jsem trošku "vobouchal". Boužel nejsem schopnej utáhnout oboje...
Takže když by měl někdo zájem jsem ochotnej se na ceně dohodnout...

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=153302

pláč


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 březen, 2008 17:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Marťas, tak to je škoda. Ještě ale popřemýšlej, třeba se najde cesta jak se takový krasavice nezbavovat. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 březen, 2008 17:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no leda jezdit busem, ale to je vcelku problem, jelikož tam jezdi občas MHDéčko... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 17 březen, 2008 22:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdarek,rozmyslam vymenit moju 600-vicu za nieco silnejsie atak mam zopar otazok-co znamenaju kosmeticke vady,ako je to so servisom-naplne,baterka,pneu...,doplnky...,a co tie km?to si nejazdil?dik
barat Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 březen, 2008 22:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nalital jsem na ni asi 2-3 000km je dotahla z německa, od nějakýho páprdy (prej), ale vcelku by to sedělo. Je spadla ze stojanku nebo jak ji vedl, i na me uz jednou malem spadla a měl jsem co dělat...
jinak koupil jsem ji loni na jare, nová baterka, nový olej, naplň chladiče... Starej vytekl poškozenym tesněním na deklu nebo kuferem od řadící páky, to se mi nepovedlo vyzkoumat, ale vyměnil jsem oboje a je to všechno ok. Gumy maj letos před sebou tak poslední sezónu...

Co se týče poškození, je tuknutá nádž, nechal bych to opravit, ale nejsou $ Sad
Dále je uražená pravá stupačka spolujezdce a je tam nouzově přidělaná...

Jinak jak říkám, jede dobře a že seš z klubu, tak ti k tomu necham i alarm s dalkovym startem, kterej jsem ještě ani nepřidělal... Sad o ceně jsem ochotnej se bavit...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 18:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc pěkná. já bych auto raději řešil lízačkou, než prodat mašinu

nebo nějaký starší levný auto


  
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 březen, 2008 21:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no ja nic drahyho kupovat nebudu, ale proste celkove nejsem schopnej to utahnout... Sad
Já tu mašinu ještě splácim....


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 březen, 2008 09:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Trochu uvažuji o koupi silnějšího stroje, jen se mi nechce dávat mojí Heduš... ale šestka je pro mě málo...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 březen, 2008 09:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jíťo ty by sis troufla na jedenáctku? Very Happy
Musim uznat, že vzhledem k její váze sem s ní měl občas i já sám problémy Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 březen, 2008 14:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě se už hodně dlouho líbí Intruder 1500 ( škoda, že to neni Honda)... a to je teprve macek... tam mám trochu obavy... ale zas má díky nádrži pod sedlem těžiště sakra nízko a to je pro mě výhoda...
Ale pohybuje se o něco finančně vejš a já jsem trochu v krizi...
Já vím, jsem troufalý člověk.... ve všem... když člověk chce, tak zvládne netušené... první sezóna by byla těžší, pak si člověk zvykne... Smile
Problémy jsou od toho, aby se překonávali... Anxious


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 březen, 2008 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo jo, ten intruder uz neco stoji... no kdyz bys mela zajem o hondu, tak jak rikam je k mani a klidne slevim...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr