Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 květen, 2007 16:46  Předmět: Skvělý ! mám to na VT 600 rv 97 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc pěkná práce Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 00:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě k tomu patří nosič!!!!Mám to tam taky,opěrka je pro batůžek nízka a na nosič se nic nevejde.Moc jsem tě asi nepotěšil,co???Z těch trubek je to dost nepraktický nedá se na to bez komplikací a ůprav nic přidělat-Nedoporučuji!!!!!!! mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 10:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechtěl jsem kritizovat,jen je to můj názor a zkušenost a mám ji tam jen kvůli tomu že tam já nesedím.Tu opěrku se snažím už rok vyměnit ale nějak nejsou na to jak peníze ,tak nálada a ani vyrábět se mi to nechce i když se tím živým-výrobou z nerezu.P.S.Nechtěl jsem nikoho urazit ani kritisovat.Jestli to tak vyznělo tak se omlouvám. Sad je to jen moje zkušenost.Ty ji taky z nějakýho důvodu chceš vyměnit.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 prosinec, 2007 21:36  Předmět:  Dotaz na opěrku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Právě jsem se stal štastným majitelem VS600 z roku 2000. Jediné co mi na ní chybí je podobná opěrka. Mam tam originál brašny s držáky. Vím že je již dost dlouho od intzerovaného prodeje, ale náhoda je blbec. Dost jsem se vykapsoval při koupi mašiny a na novou opěrku zatím nemam našetřeno tak sháním něco levnějšího. Tož chlapi komu se doma válí opěrka sme s ní. Díky Michal Laughing


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dzusinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 leden, 2008 20:49  Předmět:  Výroba opěrky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
Nechtěl jsem kritizovat,jen je to můj názor a zkušenost a mám ji tam jen kvůli tomu že tam já nesedím.Tu opěrku se snažím už rok vyměnit ale nějak nejsou na to jak peníze ,tak nálada a ani vyrábět se mi to nechce i když se tím živým-výrobou z nerezu.P.S.Nechtěl jsem nikoho urazit ani kritisovat.Jestli to tak vyznělo tak se omlouvám. Sad je to jen moje zkušenost.Ty ji taky z nějakýho důvodu chceš vyměnit.


Mám dotaz... Když se tím živíš... Za kolik bys byl ochoten vyrobit takovou opěrku na Hondu Shadow? Mustr zřejmě máš, takže s rozměry by zřejmě nebyl problém. Očalounění bych už nějak sehnala, pokud bys to nebyl taky ochoten zařídit.


  
zgbulldog
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 březen, 2008 22:03  Předmět:  operka na hondu shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dobry den prosim vas mam zajem o opirku na spolujezdca když je ješče aktualne napište...diky s pozdravem


  
Lexani

John Deer



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nabidka opěrky VT 600


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
John Deer



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 březen, 2008 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Opěrka Foto nelze připojit Sad


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 20 březen, 2008 11:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jakou máš ???


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr