Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 21 březen, 2008 16:43  Předmět: Nápad vt600 shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,

jsem novým "členem" vaší komunity. Je mi 27 a v podstatě začínám po cca 10 letech na motorce. Jezdil jsem jenom čízu. Prosím o radu a hodnocení následujícího inzerátu

http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=57294&fid=

V úterý se na ní jedu podívat osobně. Nic o ní nevím, jen mě hodně chytla svým designem. No prostě se mi líbí. Uvítám jakoukoli radu na téma na co se mám především zaměřit (nikdy jsem motorku nekupoval).

Díky a pokud je dotaz stupidní, tak ho prosím ignorujte.


  
Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 březen, 2008 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Dettektorre, vítám Tě v našich řadách. K tvému dotazu: Hlavně se neunáhli! Jestli jsi do teď jezdil Čízu tak určitě budeš z VT600 "naměklej".
89 tisíc není určitě moc (vzhledem k blížící se sezoně), ale rozhodně to není super cena. Měl bych obavy z toho světla (homologace atd..) a pokud s ní nebudeš jezdit mimo ČR tak laďáky by nevadily. Jinak se určitě zajímej o náplně ale to už jsou jenom samozřejmosti. Jinak VT šestikule se prodávají celkem často tak si nech odstup, abys nevletěl hned do první, kterou uvidíš.

Zdarec Eddie. chopper supr


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 21 březen, 2008 22:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Eddie,

to je dobrá rada, která má cenu zlata, jenže jak já jako laik poznám, že je motyka v dobré kondici (teda jestli nejsou křivý vidle, jestli jde motor tak, jak má jít, jestli je světlo homologovaný, jestli je v pořádku spz na boku motocyklu atd.

Pomohlo by mi, kdybych věděl, na co se mám eminentně zaměřit. Nejsem úplný automoto nováček, tzn. asi poznám, jestli se z motoru neozývají nějaké kovové zvuky, ale nepoznám gtřeba, jestli jsou v pořádku karbce atd. Nepoznám jestli jsou v pořádku pružícía tlumící jednotky atd.

Pro mě by bylo úplně nejlepší, kdybych mohl časem někoho vzít třeba na druhou prohlídku, pokud tedy bude o druhé prohlídce uvažováno. Ten někdo by měl mít s touto motorkou zkušenosti, aby mi uměl poradit, jenže to už jsem v nějaký pohádce a takhle to asi nefunguje.


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 březen, 2008 23:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chce to hlavně neuspěchat a ta pravá se objeví. Kupoval bych motorku určitě v original stavu, nebo s original díly k tomu, prohlídnout šrouby a matky snadno se pozná jestli se v tom někdo vrtal, pokud možno najeté rozumné kilometry, do 15000km by mohly být ještě origo gumy a řetězovka atd. Napiš odkud jsi a nějakej dobrej typ se najde Smile M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 21 březen, 2008 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem z Kladna (noclehárna Prahy prej).

Každopádně pojedu se v úterý juknout, když se mi bude líbit a jako laikovi se mi bude zdát dobrá (což asi bude), seženu někoho kdo se v motorkách vyzná a vezmu ho s sebou na druhou prohlídku no a když ta dopadne dobře, tak to koupím, když ne tak počkám.

Mám obavu aby se mi okolo 90.000 podařilo koupit zachovalej stroj.


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 00:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na fotce není špatná. Názory ostatních podporuji. Po Číze to bude pro Tebe letadlo, co Ti chce amputovat ruce Very Happy .
Cena slušná, ale ne bomba. Je plno názorů , jak na to: za jízdy pustit řidítka, ošahat vidle - mastnota, řetězovka, destičky, vůle v krku řízení, přípaně v ložiskách atd.... Chce to porovnání a nehupsnout na první co na Tebe zamrká. Přeci jen to ale může být dobrý kup. Nečekej zázraky, vždyť jde o starší dámu.

Vyrobeno: 1996 .........Najeto: 36700 km??? (nejezdím moc, ale za 6let mám najeto 24tis.???)
LADĚNÉ VÝFUKY – SEŘÍZENO NA MOT. BRZDĚ+ KIT MOTORU (kvalita seřízení??, krom toho Eddie má pravdu)
NEBOURÁNO (ležely všechny i moje, vlastně se jen opřela o řidítka a stupačku... věříš tomu????)
PRAVIDELNÝ SERVIS,OPĚRKA HEPCO BECKER, NOVÁ ZAD. PNEU, CUSTOM ZRCÁTKA, GRIPY, ŠIRŠÍ ŘIDÍTKA, JINÉ PŘEDNÍ SVĚTLO, LADĚNÉ VÝFUKY (omáčka.... )

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 00:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dettektorr napsal:
Jsem z Kladna (noclehárna Prahy prej).

Každopádně pojedu se v úterý juknout, když se mi bude líbit a jako laikovi se mi bude zdát dobrá (což asi bude), seženu někoho kdo se v motorkách vyzná a vezmu ho s sebou na druhou prohlídku no a když ta dopadne dobře, tak to koupím, když ne tak počkám.

Mám obavu aby se mi okolo 90.000 podařilo koupit zachovalej stroj.


Kladeňák je Metlis, pokusím se ho sehnat.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 00:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Do 90000kč musíš koupit krásnou mašinu. Jinak má za 109000 MOTOCENTRUM TASS pěknou 750 BLACK WIDOU a nemá nic najeto. Já u něj kupoval a slevil 8000kč Byl bys hned ušetřenej jednoho prodeje a nákupu silnější. Stejně tě to za chvíli nemine. VYDRŽAŤ!!!!!!!! Smile M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ted jsem se vratil z Cesky Budejovic a timto verejne skladam velky dik Lemmymu a Slavkovi,ktery mi omrknul masinu hell Takze jen pro info,dnes jsem brachoj poridil VT750C2 Shadow,rv.98,uvedeni do provozu 99,najeto 28tis.km,doplnky-drzaky brasen,kryt chladice,padaci ram s bocnimi predkopy,plexi,chrom.rukojeti,moc pekna za 95tis.
Proc to pisu,vyber je dnes pomerne velky a skutecne lze vybrat pekny kousek hell


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teda Fido - ty umíš koupit!!!...takže bude další Pardubická Shadow? Good Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 23:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny napsal:
Teda Fido - ty umíš koupit!!!...takže bude další Pardubická Shadow? Good Very Happy


Si pis Johny,sever posiluje hell Very Happy


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 březen, 2008 23:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ooooo Good Good Good song ....dobrá práce! Very Happy nice


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 březen, 2008 07:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Dobrá práce Fido, co takhle nějaký obrázek? Ať víme na jakou krasavici se máme těšit. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 23 březen, 2008 08:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevim jestli tam má cenu v úterý jezdit, bo mi to na tipmotu píše, že inzerát byl smazán, takže to vypadá že už je prodaná.

při koupi, když opomenu osobní prohlídku, s kontrolou všeho možnýho včetně projížďky, tak se snažím držet jednoho pravidla který mi přijde nejdůležitější - čím víc má motka origolo dílů a nejlépe i původní lak tím vyší je šance že nebyla bouraná nebo, ne moc.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 23 březen, 2008 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je ona hell


Resize of VT750C2 1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  162.89 kB
 Zobrazeno:  12074 krát

Resize of VT750C2 1.jpg



  
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 23 březen, 2008 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jeste jednou


Resize of VT750C2 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  158.29 kB
 Zobrazeno:  12073 krát

Resize of VT750C2 2.jpg



  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 březen, 2008 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido tak ta je opravdu pěkná, za ty peníze co píšeš super Good M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 březen, 2008 21:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido, pěkná a ta cena taky hell nice Enjoy song


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 08:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TAK TO JE FAKT KOUSEK... NÁDHERA...SUPER CENA... Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 14:00  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Normálně to není můj styl, ale teď musím přiznat, že ti závidím. Gratuluju, snad se mi podaří taky narazit na něco takhle gút. Cool


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr