Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dneska to šestikilo bylo v telce. Koupil si jí nějakej mladej kluk a stěžoval si, na novelu zákona o řidičákách, že s ním nebude moci jezdit.. (asi bude zase volné????????????)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 08:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo,jo, srdíčko mi zajásalo, když jsem uviděla ségru Hedušky v hlavních zprávách... a čééérvenou.... lowe lowe lowe


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 09:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Netušíte v kterym pořadu to bylo, docela bych se na to kouknul. Díky.


  
HondaMCH

Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 09:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už sem to viděl. Já myslel, že tam byla ta oranžovo / černá, kterou jsem chtěl koupit. Tahle šestka byla jiná.


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, já uvažuji o prodeji té mé lásky... Ty seš odkud ?


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dettektorr
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 11:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jíťa napsal:
No, já uvažuji o prodeji té mé lásky... Ty seš odkud ?


Ahoj Jíťo já jsem z Kladna, což je kousek z ruky. Ale fakt je, že kousek jste (to není vykání, to je množné číslo ty a tvá motorka) exluzivní nice


  
HondaMCH

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 17:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na tu v telce nespoléhej to byl můj kámoš z Ústí a ten ji neprodá říká si ,,Networ" a má si už skoro rok.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 17:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar no ještě uvidím jak na tom budu s financema a co bude lepší ale je to moje zlato tak ji nechám asi uzavřít ...... uvidíme mad ..... Gorky jssi taky muj kámoš song


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 březen, 2008 10:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Dettektorr : Embarassed Embarassed Embarassed
Hmmm, to je fakt z ruky... Ale asi už to tak vypadá, že bude má láska k mání... Crying or Very sad




Naposledy upravil Jíťa dne čt 27 březen, 2008 12:49, celkově upraveno 2 krát
Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 27 březen, 2008 11:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslim,ze kilometry nejsou rozhodujici Very Happy Ja si dal v sobotu 450km (tam i zpet) a myslim,ze bracha je nadmiru spokojenej s masinou hell


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr