Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 20:32  Předmět:  opasek se znakem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chci se zeptat jak je to s tim paskem. Kdysi jsem si ho objednal ale na motocyklu 08 jsem nebyl. Jo a jeste jsem poslal tu castku na ucet bez jmena a tim jsem zpusobil problem mad (identifikace platby) takze se jeste jednou omlouvam. Ty penize si nech na klubovem uctu ber to jako darek a posli mne na dobirku pasek vse bez problemu zaplatim. Jaroslav Sperl,Mala Viska 76,Klatovy 33901 jestli je v necem problem dej vedet JS


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

AHOJ JARDO ŠPERLE, JE TU SKUTEČNĚ 1 PLATBA , KTEROU NEDOKÁŽI IDENTIFIKOVAT, A VÍM ŽE JSI OPASEK CHTĚL JAK VYPLÝVÁ Z OBJEDNÁVEK NA SERVERU, POMOZ MI PROSÍM S IDENTIFIKACÍ, NAPIŠ Č. KONTA Z KTERÉHO JSI TO POSÍLAL, JÁ TO POZNÁM- PŘÍPADNĚ DEN, DÁLE JSI SI U KLUKŮ OBJEDNAL RÁMEČEK SPZ S POTISKEM, TAK TEN TU TAKY MÁM- STOJÍ 220.- KČ- POSLAL BYCH TI TO NAJEDNOU

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 březen, 2008 23:29  Předmět:  opasek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tu platbu prevodem nech bejt stejne je o par kc mensi a jak jsem rekl je to darek ode mne klubu. Mimochodem se tesim az budu pravoplatnym clenem a budu si moc koupit i tu prezku.Jo a kamarad taky pokukuje po nejakem vt tak az ho koupi bude nas vic (napred musi prodat suzuki sv 1000 a zatim ji nikdo hechce). Prosimte posli mne i ten ramecek a pasek na dobirku vse bez problemu zaplatim jeste jednou diky JS


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

podívej Jardo, pro pořádek- uděláme to takhle, ty mi napíšeš č. účtu , z kterého jsi to posílal, a já ti to odečtu z dobírky, jinak do klubu můžeš vstoupit hned, respektive by se částka, kterou jsi poslal dala odečíst i z člen. příspěvku, ale musím to vědět, neb je tam částka a č. účtu nic neříkající

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takze pro poradek ja jsem to neposilal z uctu manzelka to zaplatila u prepazky hotove a zadny potvrzeni namam protoze asi 2hod po zaplaceni ji nekdo cornul kabelku s penezi,doklady a s tim bankovnim ustrizkem. Toto vysvetleni neber jako omluvu ale proste se to tak stalo. Takze ten pasek zaplatim samozdrejmne znova + ten ramecek na dobirku.A na tu platbu zapomen nech to v kase klubu.A do shoc stoupime najednou i s tim kamosem az proda a koupi vt.Predem te budu jeste informovat JS


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 21:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No pokud je to takhle, tak tam ale žádná taková platba není- je tam platba která je převodem z xxxxxxxx/ 0800, zakže je to z bank. účtu někoho, věřím ti žes to poslal- otázka je kam?? bude to teda 317 + 220 za rámeček+ porto asi okolo 60 Kč - nevím přesně -pošta zdražovala, pošlu ti na adresu Malá víska atd. ahoj zdraví Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 březen, 2008 21:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na nejakou kc nekoukam proste to chci a basta vse zaplatim a jeste jednou velke DIKY za tvou trpelivost a ochotu semnou.Jestli jste vsichni takle ferovy tak se tesim na vstup do shoc DIKY JS


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 březen, 2008 16:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, zítra to posílám znova, jednou mi to vrátili, krabička neměla správné rozměry, ahoj Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr