Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 02 duben, 2008 20:22  Předmět:  široká řídítka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosím pomozte, sháním široká řídítka na VT 600 rv. 93, jde o to, že původní mají rozteč 25mm a v oblasti heftů jsou zůžené na 22mm, takže takové široké řídítka potřebuji. Pomůže mě někdo? Napadlo mě, že by je chtěl někdo vyměnit za ty originální(kvůli malé postavě) já mám 195cm Sad


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 duben, 2008 21:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel nemám ale zeptám se kluků. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 02 duben, 2008 21:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

žeby svitla naděje? zatím díky Navi


  
Lexani

Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 duben, 2008 03:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím,
asi je to mimo, ale můžu nabídnout orig. řidítka VT 600 r.v. 2000. Dával jsem tam mým děvčatům širší. Mají ale všude stejný průměr. Pokud by byl někde zájem prodám je určitě v lidové ceně.
Pepa H


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 duben, 2008 08:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky za nabídku, ale právě širší potřebuji a aby byly zůžené v oblasti heftu na 22, ale dík


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 duben, 2008 14:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak kluky jsem obvolal ale zatím bohužel nic

Ale ještě to zkouším u jiných klubů, tak to snad někde seženeme
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 duben, 2008 14:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jaký máš řídítka taký do vé ?? .... ja mám 92 a mam tam průměr 25 mm a nikde se mi to nemění na 22 mm....


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 duben, 2008 23:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je právě ono rv.92 má po celé délce průměr 25mm, a roku 93 je ten zlom kdy se to takhle začalo dělat, přikládám foto jaké mám řídítka s jakým rozměrem. Já se na takové motorce vůbec nemůžu svézt, nemám v tom žádnou jistotu, připadne mě to hrozně malinký.


net.JPG
 Komentář:
 Velikost:  88.45 kB
 Zobrazeno:  9425 krát

net.JPG



  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 duben, 2008 23:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

každopádně Navi díky za ochotu, chtěl bych už začít jezdit, počasí na to každou chvilu bude.


  
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 07:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stychlíks, budeš muset asi sáhnout do trezoru a koupit nástavce a řidítka, na všech možnejch e - obchodech se to dá vyřešit, vybereš takový jaký Ti budou vyhovovat, šířky,tvary a průměry jsou tam vždycky uvedený. Enjoy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

abych to objasnil: prodejce byl ochotný mě předělat rovná řídítka z jiné motorky ale bohužel měl jenom model 92 a ty měly průměr po celé délce 25mm,takže to nešlo. Domluvili jsme se tak, že mě dal 3tis. vratnou zálohu, že se je pokusí sehnat, ale že to klidně může trvat měsíce a že mám taky shánět. Takže mám v ruce 3tis. a hodlám je klidně použít pokud se taková řídítka najdou(rovná-široká trubka 25mm a v oblasti heftu zužující se do 22mm) na netu teda nevím kde bych to hledal :-(


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 duben, 2008 07:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zavolej si sem, za to nic nedáš. Já to vidím také tak, že budeš muset koupit přetstavce a řidítka s průměrem 22.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 06 duben, 2008 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

představce na 22mm by byly, ale koupě řídítek 22mm znamená vyvložkovat zbytek věcí na řídítkách kromě heftů nebo to koupit všechno nové a to bych se asi nedoplatil Sad


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mrkni na moje foto album, řídítka stály 2. 700,-(nebo tak přibližně) Honda Břeclav průměr 25, konce 22. Mě vyhovujou Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 08:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no tak to by bylo super. A je to včetně představců nebo bez nich?


  
Lexani

srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizlly tak jsem tam volal a prej, že leda jsi to měl z www.yshop.cz a ze oni to objednali, ale ja tam nic takovyho nemuzu najit Sad to me stve, uz jsem myslel ze je po problemu.


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsou oni ne http://highway-hawk.yshop.cz/riditka-wishbone-pro-vybrane-modely-80cm+dp130704/


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 17:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

podle čeho soudíš že to jsou 25mm a u heftu 22mm když to tam není napsany?


  
Lexani

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No sice to není napsaný ale když jse koukneš tak grizzly má ty stejný bych řekl ..... a napiš tam a uvidíš


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já tam právě dneska volal a řekli mě že takovej typ zúžení na 22mm nemají, ale to řekne jeden a druhej řekne něco jinýho já to znám. Ale jsi dobrej když poznáš podle fotky Grizliho že to jsou ony, na těch fotkach ani nejsou pořádně vyfoceny, ale kéž by to byly ony.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr