Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já nevím nemůžu tvrdit ze to jsou oni nebo ne .... prostě ty co ma v galerii vypadají stejně jako tyhle tak jsem myslel , že aspoň pomůžu ..... tak sorry


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A hele proč si nekoupiíš tyhle řídítka za nějaký 2000 Kč a třeba k tomu gripy nový za 700 Kč a budes to mít bez starostí


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

víš že mě to už taky napadlo? díky ale moc za rady, fakt dík Smile


  
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No hele teď nevím jak si to myslel ale nemáš zač Smile


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to nebyla ironie, jsem myslel ze to tak asi udelam jak jsi me poradil a diky bylo upřímné Very Happy


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dobře song Laughing


  
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 18:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebo ještě jedna věc , kterou můžes udělat nechat si je vyrobit na zakázku http://www.iron-moto.cz/motodoplnky-riditka.html či http://www.hs-choppers.cz/cz_dily_nerez_riditka.htm .....


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 duben, 2008 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky moc zvážím všechny alternativy, uvidíme jak by to dlouho trvalo si je nechat udelat,dík


  
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj tak mam spatne zpravy, trubka je 25mm a je zuzena jiz u prepinacu na 22mm tak to mam po vtakach, kdyz jsem planoval koupit 25cely a novy hefty, to prepinace kupovat nebudu,takze si ty riditka nejspis musim udelat na zakazku ale otazka jestli to nebude stat majland.

ale stejne neni mozny abych mel takovou smulu ze na mou moto nejdou sehnat hotovy riditka prumer 25mm zuzeny na 22mm jiz v oblasti prepinacu az po hefty, drzak zrcatek a nadobky s brzdovkou jsou na 25 to se jen tak nevidi Sad


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych vyměnil celou motorku a máš po starostech Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 15 duben, 2008 07:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

řidítka jsou 25 zúžený na 22 , přepínače a hefty 22 aspoň ty moje, jestli máš přepínače atd. na 25, tak Ti fakt nezbývá než zakázková výroba.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 duben, 2008 08:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nene Grizly prepinace a hefty jsou na 22mm, tak kde jsi ty riditka sehnal????jsi me uz jedou psal ze v honde v breclavi, ale ja tam volal a tam me rekli ze jenom to co si vyberu na yschop.cz a tam me rekli ze takvy vubec nedelaji,ale nekdo z nich urcite keca,ty jsi zivym dukazem!!!


  
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 16 duben, 2008 09:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

stychliks, už jsem se divil, že bys měl takovou anomálii, moje řidítka objednali v Břeclavci (p, Herzán) ,ptal jsem se Carlose, ten je taky kupoval(loni) má je z yschop.cz

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 duben, 2008 12:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly ja mel cestu do Prahy vcera tak jsem se nahodne stavil v yshopu a bohuzel tam nebyl ten chlap se kterym komunikuju po mailu, ale ten s prominutim vul me napsal, ze by chtel videt cislo pokladniho dokladu, ze takova riditka nikdy nemeli a ani ze se nevyrabi nikde a na zadnych motorkach to neni. Tak ja potom nevim na cem jsem Sad


  
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 duben, 2008 12:36  Předmět:  široká řidítka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ach jo, už začínáš bejt votravnej s těma řidítlama. Napiš si ,prosím Tě na www.iron-moto.cz , Tam Ti udělaj co budeš chtít. mad Moje osobní skušenost-ceny příznivé, kvalita výborná, vstřícný přístup. Smile Ahoj BIMBO Enjoy


  
Lexani

srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 duben, 2008 13:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jestli votravuju tak to me mrzi,spis jsu z toho spatnej, na iron-moto.cz jsem samozrejme uz davno psal, slusne odpovedeli,ze bohuzel toho maji hodne a nestihaji,takze dodaci lhuty mesic a vic,takze tam reseni nevidim Sad


  
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 duben, 2008 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdo se neptá nic nemá jen se ptej každej má nějakou skušenost od toho sme tady mad mad čus


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 duben, 2008 22:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

písni sem http://www.hs-choppers.cz/cz_dily_nerez_riditka.htm a nebo si kup nastavce na 22 mm a řídítka taky 22 mm


  
Lexani

srychliks
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 17 duben, 2008 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Grizzly, tak mám pro tebe informaci: tvoje řídítka nejsou 25mm na 22mm ale 29mm na 25mm, mluvil jsem s panem Herzánem z Břeclavi a díval se na tvoje fotky tak řekl se 100% jistotou takový rozměr a že je poznává, takže mám fakt smůlu, že mám atyp a musim si je nechat udelat na zakazku a hold si nejakej ten tyden pockam Sad


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 duben, 2008 09:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli je budeš mít na zakázku za měsíc a kousek, tak to je ještě dobrý... to uteče jak nic... já měla 5 týdnů brašny jen na vyspravení...
Koukej rychle objednat a za chvíli budeš jezdit... chopper ... Wink
NEZTRÁCET HLAVU Wink Wink Wink


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr