Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 08:56  Předmět:  Zabezpečení moto Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Chci se informovat jaké zabezpečení používáte - případně kde jste nakupovali. Díky za radu


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 09:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,asi nejvic rozsireny alarm mezi cleny klubu je tenhle hell Mam ho taky.Ale pokud bych mel masinu nechavat nekde bez dozoru,tak mam jeste zamek na predni kotouc a klasicky zamek v tomhle provedeni Vic,uz proto asi nelze udelat mad


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady jsem postnul návod na montáž. Asi na tom budeš podobně

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky. Koukám že na alarm máme všichni podobnej názor. Už ho mám doma a rozhoduji se kde ho nechám namontovat. řetěz nebude problém. Ještě nevím jakej zámek na kotouč - výrobců je hodně.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zabezpečení je dobré jen pro příležitostné nenechavce, insruktážní film německé pojišťovny ukazuje, že jakýkoliv zámek odemkne profesionál do 80 vteřin, doporučuji proto nechávat MOTO NA DOHLED , případné potíže vyřešíte s pomocí Benelli M3 , případně s její taktickou verzí Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 duben, 2008 18:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ACH JO nene , někteří spoluobčané jsou nene , co dodat haj...li a sv.....ně, ať jim upadnou genit...je bitka mad

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červen, 2008 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poraďte, please - co je lepší? Takový ten klasický tlustý řetěz v textil obalu za cca 700, nebo ocelové lano chráněné ocelovými válečky za cca 450?


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červen, 2008 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja osobne pouzivam kombinaci zabezpeceni (pokud nemuzu mit masinu v dohledu-uprednostnuju)a to alarm a retez se zamkem zn.ABUS.Je to tenhle


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně nepoužívám nic, pokud mi ji bude chtít někdo ukrást, tak ji stejně ukradne.


  
Lexani

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 12:01  Předmět:  re: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já používám řetěz,takovej ten z válečků a v igelitu + si zamknu řídítka,ale o alarmu přemýšlím už dlouho...


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 13:18  Předmět:  Alarm Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak včera jsem si přivezl motku z montážě alarmu a vřele doporučuji. Samotná montáž netrvá dlouho a výsledek je super. Kdo se nemůže rozhodnout - je to opravdu potřebná věcička.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 13:22  Předmět:  Re: Alarm Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hammer napsal:
Tak včera jsem si přivezl motku z montážě alarmu a vřele doporučuji. Samotná montáž netrvá dlouho a výsledek je super. Kdo se nemůže rozhodnout - je to opravdu potřebná věcička.


alarm vřele doporučuji Exclamation včera jsem taky jeden montoval Smile

na kolik tě vyšlo montnutí alarmu a jak dlouho to trvalo Smile Question

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 15:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O alarmu taky uvažuju, když už si člověk potřebuje odskočit aby to aspon houkalo nabýzí mi tady jeden za 4300 plus montaž počítam tak jěstě litr že si řekne za práci jinak je lepší od stro nevzdalovat


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám tenhle alarm, včera mi ho Petr montoval...

http://www.levnealarmy.cz/eshop/motoalarmy/motoalarm-se540-moto.html

zatim jsem spokojenej song


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mam imobylizer tak prý je problém to dát dohromady musel by bejt ještě nekde jeden klič jinak cena dobrá moc drátům nerozumím tak sem odkázanej na někoho kdo tomu rozumí mad


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 16:01  Předmět:  Re: Alarm Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
Hammer napsal:
Tak včera jsem si přivezl motku z montážě alarmu a vřele doporučuji. Samotná montáž netrvá dlouho a výsledek je super. Kdo se nemůže rozhodnout - je to opravdu potřebná věcička.


alarm vřele doporučuji Exclamation včera jsem taky jeden montoval Smile

na kolik tě vyšlo montnutí alarmu a jak dlouho to trvalo Smile Question




Trvalo to cca 2 hodiny a vyšlo to na 500,- Cena docela v pohodě. Sám bych se do toho nepouštěl Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
cingy



Věk: 45
Založen: 27. 04. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Brno

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červen, 2008 09:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja som si vcera objednal Motoalarm SE540
dnes alebo zajtra by mi mal dojst, tak ho mozem zobrat do Vnorovic, a mozme to tam nazorne ukazat ako sa to montuje Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele cingyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červen, 2008 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cingy napsal:
Ja som si vcera objednal Motoalarm SE540
dnes alebo zajtra by mi mal dojst, tak ho mozem zobrat do Vnorovic, a mozme to tam nazorne ukazat ako sa to montuje Very Happy


když si vezmeš všechny potřebný propriety tak ti udělám p. Pávka a můžu tě metodicky navádět Smile

ale na 750 jsem to ještě nemontoval, tak by to trvalo trošku dýl ..

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červen, 2008 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No když jsem viděl co všechno si k tomu Petře potřeboval, tak to aby sis vzal sebou Cingy vlek na nářadí Laughing
Jinak Petře, zapoměl jsem se stebou srovnat ještě za materiál, co jsem dlužen? Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červen, 2008 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cena byla pevně daná předem, žádný doplatky neberu Smile jsme si kvit drink

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr