Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 duben, 2008 20:35  Předmět: Nápad Vikend na Severu 12-13.4.2008 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pozor vsichni Very Happy Chvili jsme se nevideli a myslim,ze pauza byla vic nez dlouha,takze co opet vyrazit spolecne? hell V sobotu se kona avizovana akce u Cez areny,ktera je spojena s vyjizdkou.Takze muj navrh zni: pokud vyjde pocasi,tak si dame sraz rano na parkovisti u CEZ areny a zucastnime se hejtmanske vyjizdky.V pripade,ze s pocasim to bude na levacku,tak vyrazime v nedeli po obede.Takze sledujte tenhle topic,pokud bude v sobotu seredne tak se tady domluvime,ze se to rusi a vyjizdku nechame na nedeli,kdy to zatim vypada s pocasim pekne.Takze nedelni termin,aby jste si doma predbezne zaridili je 13.30h, benzina Drazkovice (Zuzi,kdyz tak mi cinkni a navedu te Very Happy Very Happy ).


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 duben, 2008 20:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V nedeli by jsme mohli omrknout novy motorest u Steblove.Dneska jsem jel kolem a je otevreno,ale zatim pusto a prazdno,ale to se muze zmenit,pokud se nam tam bude libit hell drink
Bude tam i motoshop,ale co jsem koukal,tak zatim neni pripraveno mad


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 duben, 2008 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasná zpráva Fido, tu Stéblovou určitě zkusíme. Vypadá to, že i v sobotu by mohlo být slušný počasí, tak co si dát sraz u ČEZ areny na 10h.? Když bude hnusně, tak to odpískáme. Taky si musíme domluvit na příští týden tu hospodu. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 duben, 2008 21:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlas.V sobotu sraz 10h na parkovisti u CEZ areny.Na parkovisti po leve strane kdyz se projede zavora Very Happy Pokud to nevyjde,tak si tady pisnem nebo si v sobotu rano zavolame a bude platit nedelni sraz-Hospodu domluvime v sirsim plenu v sobotu hell


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 duben, 2008 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido na benzinku v Dražkovicích už trefim mad


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 09 duben, 2008 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Se sobotou počítám Very Happy Good Good Good ...


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boužel mám tenhle vejkend zabitej...
V sobotu mam generalku s autem (už zese jezdim) Smile a v nedeli chalupa... Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
michna
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v sobotu když bude alespoň trochu počasí tak přijedeme. U ČEZ arény ahoj. Very Happy


  
Lukáš Ullrich
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 20:35  Předmět:  Neděle Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu mi to nevyjde, ale vyrazím v neděli.

Lookin Shocked


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 22:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám problém - nevím jestli jet do Pardubic, nebo na Ještěd Think M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 08:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem prisel z venku se psem a konstatuji,ze pocasi stoji zaprd mad 6C,fici jak blazen a zaclo drobne mzit,takze zaver je ten,ze navrhuji dnesek vypustit a zitra plati sraz 13.30h benzina Drazkovice.Co ostatni na to?


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 08:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky bych to tak viděl Sad ...zítra má být líp.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 10:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zmena: kdyz nebude prset, na 11:30 jsem tam! oleee chopper


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 14:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem se prave vrátil z té "Hejtmanské vyjížďky".....bylo to i přes malinko chladné počasí SUPER! Organizace neměla chybu, dokonce každý účastník dostal i poukaz na oběd zdarma! Tak by to mělo být Very Happy Very Happy Very Happy ...Michna s batůžkem ještě jel dál, já jsem to zapíchnul dřív - jo, a možná budem mít dalšího člena z Pardubic - už jsem mu vše vyoslil Very Happy Very Happy Very Happy ....plním rozkaz a oslovuji další Shadowáky Smile ...dovolte mi odejít, konec! Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 18:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak to tedy Pardubáci vidíte s tou nedělí, možná bych přijel chopper M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslim, že zítra to klapne! Very Happy ... koždopádně se to tu zítra určitě objeví Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lukáš Ullrich
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 20:55  Předmět:  neděle Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když nebude pršet, nezmoknem.
Jedu

lookin Shocked


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 duben, 2008 08:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak dnesek plati. sraz 13.30h benzina drazkovice hell chopper


  
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 duben, 2008 09:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Počítám s tím - chcete jet jen Shadow nebo muzu vzit i pak kamaradu?


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 duben, 2008 09:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny,myslim ze to je uplne jedno.jen jestli to budou zmrzlinari,tak je to s nama asi nebude bavit Very Happy chopper


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr