Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Tormis
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 květen, 2008 23:58  Předmět:  Koupe VT750C z druhe ruky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim,
po par letech v plechovce bych rad zkusil pohodovku na 2 kolech, nejlepe na Honde Cool. Jen ted nevim, abych hned nazacatku neudelal blbost - co myslite, Honda 750C Shadow, r.v. 2005, tacho 6000km, brasny, plexi, operka - vse za 170000 ... je to dobra cena? Nebo to je natazeny? Jeste bych se zeptal, jestli poradite na co bych si mel hlavne dat pozor pri koupi (ted nemyslim na papirovani, spis technicky stav).


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Loni jsem koupil 05 za 150000 se 4000km a servisní knížkou, sice jen s brašnama, ale i tak se mi 170 zdá trochu moc... 2008 koupíš funglovku pod 200. Osobně bych se poohlídl po levnější, ale když se člověk zamiluje, tak na korunu nekouká nice jinak u shadowky s 6000 se můžeš fakt asi soustředit jen jestli není podřená a jestli byla v těch 6000 udělána servisní prohlídka... přeju dobrý lov chopper

ps: já kupoval TADY


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 12:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sledoval bych TipMoto.com věřím že by jsi narazil na něco za příznivější cenu Smile M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 13:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj já jsem kupoval tady http://www.motocentrum-tass.cz/
maximální spokojenost a hlavně solidní jednání


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 15:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A co tahle Zalezi co znamenaji kosmeticke vady,ale podle fotek nevypada zle a cena je vic nez slusna.


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PROHLÍDNI, JESTLI STAV ODPOVÍDÁ 6 TISÍCŮM,= ŠROUBY??? STAV??
GUMY -STAV???? VŮLE SPOJKY???-STAV ATD, JE DOCELA MOŽNÉ, ŽE MÁ VE SKUTEČNOSTI O 20 TIS. VÍCE, ALE TO NA TACHO NEPOZNÁŠ, ZDRAVÍ BEECH

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PROHLÍDNI, JESTLI STAV ODPOVÍDÁ 6 TISÍCŮM,= ŠROUBY??? STAV??
GUMY -STAV???? VŮLE SPOJKY???-STAV ATD, JE DOCELA MOŽNÉ, ŽE MÁ VE SKUTEČNOSTI O 20 TIS. VÍCE, ALE TO NA TACHO NEPOZNÁŠ, ZDRAVÍ BEECH

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podle mě je 170 000 Kč hodně, já osobně bych počkal a nebo srazit cenu. Já čekal taky a vyplatilo se to. A jak píše Beech vše důkladně prohlídnout. Smile M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 květen, 2008 22:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO 170K je hrozně moc, reální cena je o hodně dolejš....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Hanny
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 04 květen, 2008 16:16  Předmět:  Re: Koupe VT750C z druhe ruky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, a nechceš tu mojí, zeptej se kluků -Monky jí zná.... udělám ti cenu... sice ji mám za 150, ale pro někoho kdo by pokračoval ji nechám levněji... Enjoy


  
Tormis
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 04 květen, 2008 23:42  Předmět:  Koupe VT750C z druhe ruky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za tipy i rady. Snad to nejak dopadne. S tou cenou jsem mel podobny pocit... zkusim ji tedy stlacit nebo holt pockam.
Hanny, mas paradni kousek, moc se mi libi - jenze ma 10 let a samozrejme neco najeto a ja nejsem vod fochu, ani bohuzel nemam cas na takovou udrzbu, kterou by si jiste uz zasluhovala. Ja tak jen jezdit, obcas lestit a po 6t vymenit olej... takze bych chtel sehnat neco peknyho max tak do 5 let.


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 květen, 2008 06:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady u těch motorek to není s údržbou zas tak horký a slouží bez problémů o hodně dýl, vždyť Hondďácký motory jsou tím proslavený. Hanny se o motku staral dost dobře a tak v tom bych problém neviděl. Jediné mínus je v tom že Hanny má sekundární převod řetězem a novější motky ho mají kardanem. O kardan se nemusíš starat a řetěz musíš čas od času napnout a namazat. Mě osobně se více líbí tvary (blatníků, světla a.t.d.) verze s řetězem a tak jsem kardan oželel, ale to je věc vkusu a priorit.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 květen, 2008 06:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jerry: Good svatá to pravda, kardan je kardan, ten jen řemen nahradí

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr